Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita e çatisë dhe teknologjisë së Kinës

Nga maji 11, 2020 09: 00 deri në maj 13, 2020 18: 00
+ 86 20 29188153

http://www.rooftile-china.com/index.php?lang=en

Booking.com
http://www.rooftile-china.com/index.php?lang=en
Klikime: 1258
Ekspozita e Pllakave dhe Technologyatisë së Kinë në Kinë (KINA SHUME)

Ekspozita e Tjegullave dhe Teknologjisë së Kulit të Kinës (RINAFTILE KINA) është një shfaqje tregtare zhvillohet në Guangzhou çdo vit, ku ekspozuesi mund të shijojë avantazhe si në publicitet ashtu edhe në politikë. Avantazhet e Ekspozuesve të Politikës Mbështetëse nga Kina kontinentale mund të marrin deri në 75% duke shfaqur subvencione nga Qeveria. Dhe kjo është ajo që ne jemi të ndryshëm nga çdo shfaqje tjetër tregtare e ngjashme në Kinë. Me avantazhet e politikës mbështetëse, ofatia e pllakave të Kinës, duke mbledhur mbi ekspozuesit lokalë 100 çdo vit që nga 2011, ka qenë një vend që lejon eksportuesit vendas dhe importuesit e huaj që të takohen, tregtojnë dhe mësojnë në një mënyrë ballë për ballë. Avantazhet e Promovimit, një revistë e redaktuar nga World Trade Media (WTM), e bashkërenduar nga Komiteti Organizues i Roof Tile China, do të shpërndahet në disa shfaqje të materialeve kryesore të ndërtimit në të gjithë botën, siç janë Mosbuild, Panairi i Kantonit, Turqia Ndërtimi, Ndërtimi i Tech Thailand , Project Katar, Dubai BIG 5, SAIE Itali, VIETBUILD, BUDMA Poloni, IBS USA, KyivBuild Ukraine, FEICON BATIMAT Brazil etj.

Kategoritë e produktit:

Materials Materiale të ndryshme të pllakave përfshirë tufa asfalti, pllaka çimentoje, pllaka argjile, pllaka me xham, pllaka PVC, pllaka çeliku me ngjyra, pllaka çeliku qelqi, etj.

Equipment pajisje për prodhimin e pllakave përfshirë përpunimi i materialeve, pajisjet e ndryshme të përpunimit, furrat, pajisjet për tharje dhe pjekje, etj.

◆ Të gjitha llojet e pajisjeve

përfshirë materiale gërryese të larta, pompa vakumi, kthetra, ndarës hekuri, pajisje shtypëse, të gjitha llojet e instrumenteve të testimit, etj.

Achievements Arritjet shkencore dhe teknologjike

përfshirë arritjet e reja të institucionit të projektimit të pllakave dhe fasadave dhe njësisë së projektimit dhe ndërtimit të furrave


Booking.com

500 Figurë u larguan