Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita e Kozmetologjisë së Kujdesit Shëndetësor dhe Mjekësor

Nga korriku 23, 2020 10: 00 deri në korrik 26, 2020 18: 00
02-2659 6000-

https://www.chanchao.com.tw/healthcos/en/

Booking.com
https://www.chanchao.com.tw/healthcos/en/
Ekspozita e Kozmetologjisë së Kujdesit Shëndetësor dhe Mjekësor

Kozmetologji Ekspozita e Kujdesit Shëndetësor dhe Mjekësi ishte me të vërtetë një ngjarje Kozmeceutical dhe Nutraceuticals që bën histori në Azi. Këtë vit ngjarja mbuloi dyshemetë 2, ekspozuesit 650 që okupojnë kabinat 1700. Në katin 1st ekspozitat e grumbulluara në Cosmetology dhe Nutraceuticals, përfshirë markat dhe ndërmarrjet OEM / ODM; Në katin e 4th janë ekspozuesit nga Farmaceutikë dhe Pajisjet Mjekësore, Kompanitë Shumë-Kombëtare, Mjekësia precize, Smart Medical, Terapia e Qelizave dhe Mjekësia Rigjeneruese, Shërbimet Biotech, Pajisjet Farmaceutike, Zona e Inovacionit, Pavijonet Kombëtare, Pavijone Jashtë, Qeveria, Akademia dhe Kërkimet Institutet etj.

Kategoritë e produktit:
cosmetology
  • Kozmetikë : maska, produkte për lëkurën dhe flokët, kozmetikë, produkte pastrimi për fytyrën (xhel, krem, etj), kozmetikë natyrale, aromaterapi
  • Makina Testuese : produkte për formimin e trupit dhe banjën, makineritë e testimit, mjetet e vetë-diagnostikimit
  • Qendra Mjekësore Mjekësore : dermokozmetikë, anti-plakje, mikro-kozmetike.
  • Pajisjet dhe Makineritë e Paketimit, Materialet e Paketimit, kontejnerët, lëndët e para, OEM, ODM
Kujdesi shëndetësor
  • Kujdesi shëndetësor plements shtesa, ilaçe, produkte natyrale, ushqim, ushqime kundër kancerit.
  • Mjekësia Kineze : trajtime, nxjerrje natyrale.
  • Pije organike dhe medicinale : pije, produkt për konsulentë të moshuar, ushqyes.
  • Lëndët e para, Ushqime Funksionale, OEM, ODM
  • Të tjerët


Booking.com

500 Figurë u larguan