Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita në shtëpi e HKTDC kënaqet

Nga gushti 13, 2020 09: 30 deri në gusht 17, 2020 17: 30
(852) 2240 4801; (852) 2240 4934

http://m.hktdc.com/fair/homedelights-en/HKTDC-Home-Delights-Expo.html

Booking.com
http://m.hktdc.com/fair/homedelights-en/HKTDC-Home-Delights-Expo.html

0888.png - 809.30 kB

Ekspozita në shtëpi e HKTDC kënaqet

Ekspozita në shtëpi e këshillit për zhvillimin e tregtisë Hong Kong do të tregojë kuzhinë, shtëpiake, ndriçim dhe produkte të tjera elektrike. Produkte të ndryshme, shumëllojshmëri, ju mund të bëheni një platformë e prokurimit me një ndalesë.

Produkt Kategoria:

1. Pajisje elektrike

 • Aparate elektrike Kuzhine
 • Pajisje shtëpiake elektrike
 • Ndriçim
 • Pajisje të tjera elektrike

2. Produkte shtëpiake

 • Aksesorë bar
 • Artikujt e dhomës së gjumit
 • Produkte Bukurie & Fitnesi
 • Cookware
 • Enë kuzhine
 • Takëm
 • Produkte të tjera shtëpiake

Folësit

 • HKTDC

  HKTDC

  Këshilli i Zhvillimit të Tregtisë në Hong Kong (HKTDC) është një organ statutor i themeluar në 1966 për të promovuar, ndihmuar dhe zhvilluar tregtinë e Hong Kongut. Me zyrat 50 në nivel global, duke përfshirë 13 në kontinentale të Kinës, HKTDC promovon Hong Kong si një investim global dypalësh dhe qendër biznesi. HKTDC organizon ekspozita ndërkombëtare, konferenca dhe misione biznesi për të krijuar mundësi biznesi për kompanitë, veçanërisht për NVM-të, në tregjet kontinentale dhe ndërkombëtare.

x
Harold Finkleman
Përshëndetje,
Ne jemi një kompani kanadeze e interesuar të kemi një stendë në këtë shfaqje. Mund të dërgoni informacione.
Falemnderit
Harold
+ 1-403-244-8474
+ 66-85-847-1886 (për dy javë të tjera)

Harold Finkleman
hetim
Përshëndetje,
Ne jemi një kompani kanadeze e interesuar të kemi një stendë në shfaqjen tuaj TDC në Hong Kong.
Aktualisht po vizitoj Tajlandën edhe për dy javë në + 66-85-847-1886 ... pas kësaj jam rikthyer në Kanada në + 1-403-244-8474.
Thank You
Harold

500 Figurë u larguan