Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Konferenca dhe Ekspozita Botërore e Qendrës së të Dhënave

Nga maji 20, 2020 09: 00 deri në maj 21, 2020 18: 00

https://www.datacentreworldhk.com/

Booking.com
https://www.datacentreworldhk.com/
Kategorite IT & Teknologjia
Klikime: 893

0884.png - 125.38 kB

Një falënderim i madh për të gjithë ata që mbështetën dhe morën pjesë në edicionin e Data Center World, Hong Kong!

Shpresojmë që të gjesh përgjigjet që po kërkonit dhe të shijonit ngjarjen po aq sa ne. Ne patëm një dy ditë shkëlqyese në HKCEC, me mijëra profesionistë të qendrave të të dhënave dhe udhëheqës të biznesit në pjesëmarrje ... të përbërë nga vendimmarrës, vizionarë dhe furnizues kryesorë. Ngjarja vazhdoi të hetonte të gjitha tendencat, të gjitha mundësitë, të gjitha sfidat për qendrën e të dhënave kudo.

ARSYET 3 P TOR TIN PRDORUAR US

1. E PJESA E TRAFIKUT: 98% e të pranishmëve planifikojnë të vizitojnë ngjarjen tonë në 2019 &94% e të pranishmëve do t'ua rekomandojë atë kolegëve të tyre.

2. Njoftoni blerësit e vërtetë: 89% kanë një ndikim të drejtpërdrejtë në produktet e qendrës së të dhënave dhe vendimet e zgjidhjeve të prokurimit.

3. DO BIZNESI REAL: 60% e të pranishmëve po kërkojnë të investojnë më shumë në zgjidhjet e bazuara në qendrat e të dhënave në muajt e ardhshëm 12.

KUSH DO VIZIT
 • CEO / CIO / COOs / CTOs / CFOs / CISOs / Menaxhimi i IT
 • Linja e menaxherëve dhe drejtorëve të biznesit
 • Menaxhimi i projektit / konsulentët
 • Ekspertët e telekomunikacionit, ISP-ve, ISV-ve
 • Profesionistë cloud / CSP
 • Integruesit e Sistemit / Shpërndarësit / Partnerët e Kanalit
 • Menaxherët e qendrës së të dhënave
 • Dizenjoni dhe ndërtoni profesionistë
 • Objektet / menaxherët e hapësirave
 • Inxhinierë / Arkitektë të TI & Infrastrukturës
 • Inxhinierë mekanikë dhe integrues
 • Menaxherët e operacioneve
 • Profesionistët e Sigurisë
 • Rrjeti, kablloja dhe komunikimet
 • Planifikuesit e ruajtjes
 • Menaxherët e Aseteve
 • Menaxher i pronës
 • Menaxher i Pasurive të Patundshme Korporative / Mjedisi

KUSH DO TE EKSPOZOHET
 • rrjetë
 • Lidhshmëria
 • Konsulencë
 • Ftohës
 • Dizenjoni dhe Ndërtoni
 • DCIM
 • Menaxhimi i objekteve
 • Zbulimi dhe shtypja e zjarrit
 • Infrastruktura e rrjetit
 • Sisteme Operative
 • Menaxhimi i energjisë
 • Agjentët / menaxhimi i pasurive
 • Racking dhe kabinete
 • Siguria - Fizike / Virtuale
 • Serverat / Magazinimi / Hardware
 • stërvitje
 • virtualisation
 • dhe shumë më tepër ...

500 Figurë u larguan