Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Elenex aziatik Hong Kong

From November 17, 2020 09:00 until November 19, 2020 18:00
+ 852 2827 6211

Elenex aziatik Hong Kong

The Must-Frekuentoni, Ndërtesën, Inxhinierinë dhe Shfaqjen e Sigurisë

Build4Asia është Tradeshow No.1 për Ndërtimin, Inxhinierinë Elektrike dhe Industritë e Sigurisë në Hong Kong i cili mbulon çdo aspekt të industrisë së ndërtimit nga materialet e ndërtimit dhe automatizimi, teknologjitë e zgjuara të qytetit deri në sistemin e mbikëqyrjes totale. Build4Asia është platforma përfundimtare ndihmuese B2B për kompanitë që të kërkojnë dhe zgjerojnë mundësitë e tyre të biznesit.

Build4Asia dihet se dallon veten nga një numër i ekspozitave

Build4Asia është e njohur të dallojë veten nga një numër i ekspozitave, në atë që është gjithmonë pararojë e inovacionit në industri, duke shfaqur një varg teknologjish dhe zgjidhjesh të përparme. Për më tepër, shfaqja dyvjeçare përmban një seri forumesh ndërvepruese, seminareve dhe galerive të projektimit, duke promovuar më tej rrjetëzimin e industrisë, si dhe shkëmbimin e njohurive dhe ekspertizës.

Duke qenë një ekspozues Build4Asia

Duke qenë një ekspozues Build4Asia, jo vetëm që regjistroheni për një hapësirë ​​ekspozuese për ditët e 3, por gjithashtu disa shërbime promocionale plotësuese për të transmetuar më tej shitjet dhe rrjetin tuaj para, gjatë dhe pas shfaqjes!

Kush duhet të vizitojë
Administratë
hotel
arkitekturë
Menaxhimi i IT
Design Brendshme
Zbatimi i ligjit / Siguria Publike
Bankar
Prodhim
Contracting
Menaxhimi i Projekteve
Consulting
Zhvillimi i Pronave
Zhvillues
Menaxhimi i Pronës
Drejtori / Menaxhimi i Përgjithshëm
me pakicë
Shpërndarës
Menaxhimi i Sigurisë dhe Sigurisë
Inxhinieri
Sales & Marketing
Menaxhimi i objekteve
topograf
Qeveri
Instalimi i sistemit
Qendra e Shëndetit
System Integrator
Teknik / Instalues

500 Figurë u larguan