Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Hong Kong Homex

Nga dhjetori 25, 2019 09: 00 deri në dhjetor 28, 2019 18: 00
+ 852 2591 9823

http://home-expo.com.hk/hong-kong-homex.html

Booking.com
http://home-expo.com.hk/hong-kong-homex.html
Kategorite Zyre ne shtepi
Klikime: 1757

0876.png - 871.25 kB
Duke qenë një shpërndarës i madh ndihmës i houseware

Duke qenë një shpërndarës i madh ndihmës i houseware, Hong Kong sheh mobiljet tradicionale dhe ende në rritje në shtëpi dhe industrinë e mobilimit që çon në rrugën e duhur. Hong Kong Homex integron brendet e aparatit të shtëpisë dhe të pajisjeve elektrike, duke paraqitur idetë bashkëkohore të dizajnimit të shtëpisë, me vizitorët të cilët kanë një përpjekje të fortë për Shtëpinë, duke krijuar kërkesa të mëdha për konsum.

Shumica e vizitorëve do të marrin në konsideratë edhe shumëllojshmërinë e aktiviteteve dhe produkteve të ofruara këtu është e pamposhtur

Shumica e vizitorëve do të marrin në konsideratë edhe shumëllojshmërinë e aktiviteteve dhe produkteve të ofruara këtu është e pamposhtur. Ne kemi zona si Mobilje dhe Bedding Zone, Pajisje Elektrike dhe Smart Home Zone, Dizajni i Brendshëm dhe Zona Dekorimi, Banjo dhe Enë gatimi, Shërbime Shtëpiake, Akuariumi dhe Xhennete për t'ju ushqyer me disa marrëveshje në shtëpi dhe këshilla.


Booking.com

500 Figurë u larguan