Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Trego mallrat sportive aziatike

Nga tetori 20, 2020 09: 00 deri në tetor 23, 2020 18: 00
(852) 2700 6726

https://www.asiansporting.com/en-index.php

Booking.com
https://www.asiansporting.com/en-index.php

0866.png - 632.33 kB

Trego mallrat sportive aziatike

Shfaqja e mallrave sportive aziatik po ngrihet në kërkesën e tregut në rritje për lloje të ndryshme të mallrave sportive pasi gjithnjë e më shumë njerëz në tokë vlerësojnë shëndetin, bukurinë dhe përfitimet e kohës së lirë të ushtrimeve fizike dhe përfshihen në aktivitete sportive

Pamja e Tregut të Ndritshëm

Industria globale e mallrave sportive po lulëzon me një perspektivë të ndritshme të tregut. Sipas Statista, të ardhurat globale në segmentin "Sport & natyrë" do të arrijnë në USD84,105 milion në 2019 me një normë vjetore të parashikuar të rritjes prej 8.9%. Të ardhurat parashikohet të arrijnë në US $ 118,478 $ me 2023.

Një shfaqje e re për të kujdesur nevojën e tregut

Ka qenë një numër i blerësve në rritje të shpejtë, të cilët kërkojnë mallra dhe veshje sportive në shfaqje. Bashkë-vendosur me katër shfaqjet e tjera të temave të gjata, të reja të shtuara Trego mallrat sportive aziatike vendos për të zgjeruar më tej portofolin e produkteve mega ngjarje duke i dhënë blerësve një bonan të vërtetë ndihmës me një ndalesë nën një çati.

Produkt Kategoria:
  • Topa, Racquets & Pajisje Lojë Ball
  • Pajisjet dhe aksesorët e palestrës
  • Pajisje dhe pajisje shtesë sportive
  • Veshje sportive dhe atlete
  • Ingranazhe sportive dhe pajisje në natyrë
  • Camping & Hiking Gear
  • Mbrojtja / mbrojtja sportive
  • Pajisjet për zhytje dhe pajisje sportive ujore
  • Artikuj të tjerë që lidhen me Sportin

Arsyet për të marrë pjesë në ekspozitë:

1. Shfaqja më e madhe e Produkteve Aziatike Ndihmuese në Hong Kong Octoberdo Tetor: showshtë shfaqja më e madhe e produkteve aziatike çdo tetor në Hong Kong, duke shfaqur një gamë të gjerë të ofertave të reja nga ekspozuesit me bazë 3,500 aziatike

2. Tregimi më i mirë i Azisë: Produktet e bëra aziatike janë zgjedhja më e mirë e kërkuar nga blerësit globale në të gjithë botën për modelin e tyre në modë, cilësi të mirë dhe çmime konkurruese. Kjo shfaqje është një vitrinë e rëndësishme e produkteve dhe furnizuesve më të mirë të Azisë.

3. Koha e shkëlqyeshme: Data e shfaqjes që përkon me kohën e pritjes së pikës së tetorit, është një përshtatje e mirë për blerësit globalë në qarkun e tyre të vjeshtës në Kinë Jugore.

4. Ndihmimi me një ndalesë nën një çati: Nëse jeni duke kërkuar për mallrat e reja më të reja dhe shumë fitimprurëse për të rritur biznesin tuaj dhe për të mbajtur përpara konkurrencën, ne do t'i kemi të gjitha këtu nën një çati.

5. Takoni shumë prej furnitorëve tuaj të synuar në një vend: ashtë një shans i shkëlqyeshëm që të takoni dhe prekni bazën me një numër të madh të furnitorëve të synuar, nga furnizuesit kryesorë të veteranëve deri në fillimet e reja dhe të porsaardhurit e shfaqjes.

6. Përfitoni nga Programi Sponsorizues i Blerësit Blerës: Shijoni një udhëtim ndihmues për të kursyer kosto duke aplikuar Programin Special të sponsorizimit të shfaqjes për të gjithë blerësit e kualifikuar


500 Figurë u larguan