Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ekspozita Ndërkombëtare e Dekorimit të Ndërtimit Chongqing


From November 20, 2020 09:30 until November 22, 2020 18:00
023-61962636

 

Ekspozita Ndërkombëtare e Dekorimit të Ndërtimit Chongqing

 

Ekspozita e ndërtimit Chongqing si prezantim i projektit

Ekspozita e ndërtesës Chongqing si prezantimi i projektit, shfaqja e parë, nga qeveria komunale e Chongqing dhe Chongqing mbështesin me forcë dhe pjesëmarrjen në qendrën ndërkombëtare të ekspozitës, zona e ekspozitës së parë me më shumë se 50000 metra katror, ​​ekspozita në "pavijon të madh, investime të mëdha, etj. mbledhje e madhe, shpresë "si temë, mblidhen elitat e shumta të industrisë arkitekturore të dekoruara të mbledhura, ekspozita ka qenë një sukses i madh.

 
Kushtëzon profesionin elitar që hedh në mbledhje madhështinë e parë të materialeve të ndërtimit

Chongqing është komuna e vetme direkt nën qeverinë qendrore në Kinën perëndimore. Për rajonet qendrore dhe perëndimore të Kinës, dhe madje edhe Azia qendrore dhe industria e dekorimit të ndërtesave të Lindjes së Mesme, kanë një rol të fortë në rrezatim.

Expo dekorimi arkitektonik ndërkombëtar Chongqing dhe ekspozita ndërkombëtare e industrisë së strehimit Chongqing dhe mobiljet ndërkombëtare dhe eksponimi i mobiljeve shtëpiake Chongqing do të mbahen në qendrën ndërkombëtare të ekspozitës Chongqing. Qendra ndërkombëtare e ekspozitës Chongqing është platforma më e madhe dhe më e lartë e ekspozitës ndërkombëtare në Chongqing, me një sipërfaqe ekspozite shtëpie prej më shumë se 200,000 metra katror, ​​dhe zonën më të madhe të ekspozitës shtëpie në perëndim dhe e treta në Kinë. Me transport të përshtatshëm dhe lehtësira të përsosura, është një vend ideal për mbajtjen e ekspozitave në shkallë të gjerë.

 

Klikime: 6566

vend


500 Figurë u larguan