Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Bizhuterive Baimu (Pranvera)

Nga Mars 27, 2020 09: 00 deri në mars 30, 2020 17: 00
025-52315808

http://www.njzbexpo.com/

Booking.com
http://www.njzbexpo.com/

c795.jpg - 73.49 kB

Panairi i Bizhuterive Nanjing

Ekspozita ndërkombëtare e bizhuterive Baimu u themelua nga bashkëpunimi i ekspozitës Baimu Nanjing., Ltd në 2011. Mbahet dy herë në vit në Nanjing dhe tre herë në vit që nga 2014. Në 2017, baimu hyri fuqishëm në Shanghai dhe fitoi mbështetje të fortë nga klientë të rinj dhe të vjetër. Ekspozita e bizhuterive në Bermuda është pozicionuar si një ekspozitë e argjendarisë së terminaleve të shitjeve dhe terminaleve të konsumit, duke theksuar efektin e ekspozuesve, duke i kushtuar vëmendje cilësisë së blerësve dhe përmirësimi i tregut kinez të bizhuterive ka qenë gjithmonë ideja e ekspozitës së bizhuterive Bermuda.

Bimu ekspozitë ndërkombëtare bizhuteri është mbështetur fuqimisht nga dhoma ari dhe bizhuteri të tregtisë së provincës Jiangsu

Ekspozita ndërkombëtare e bizhuterive Bimu është mbështetur fuqimisht nga dhoma e arit dhe bizhuteri e tregtisë së provincës Jiangsu. Shtë ekspozita më e madhe dhe autoritative profesionale e bizhuterive dhe bizhuterive lodh në provincën jiangsu. Ekspozita do të përqendrohet në shfaqjen e varieteteve të reja dhe stileve të reja të njohura në industrinë aktuale të bizhuterive dhe bizhuterive lodh, në mënyrë që të forcojë më tej shkëmbimin dhe bashkëpunimin e bizhuterive shtëpiake dhe bizhuterive lodh. Ajo luan një rol gjithnjë e më të rëndësishëm në përhapjen e ideve të reja dhe tendencave të reja të zhvillimit të argjendarisë dhe kulturës së lodh dhe promovimin e zhvillimit të qëndrueshëm dhe të shpejtë të bizhuterive dhe industrisë kulturore të lodh.

Përparësitë tona

Ekspozita ndërkombëtare Baimu ekspozitë u themelua në 2011 nga Nanjing Baimu bashkë ekspozitë, LTD., I cili mban dy seanca në Nanjing çdo vit dhe tre seanca në 2014. Në 2017, baimu hyri në Shangai me mbështetje të fortë nga klientët e rinj dhe të vjetër. Ekspozita bizhuteri Baimu është një ekspozitë bizhuterish pozicionuar në terminalin e shitjes dhe terminalin e konsumatorit, duke theksuar efektin e ekspozuesve, duke i kushtuar vëmendje cilësisë së blerësve dhe duke përmirësuar tregun kinez bizhuteri është filozofia e njerëzve të gjithë kohës.

Me një shkallë të madhe dhe shkallë të lartë të ndërkombëtarizimit, ekspozita ka më shumë se 400 ekspozues nga vendet dhe rajonet 24 duke përfshirë Kinën kontinentale, Hong Kong, Makao dhe Tajvan, Sri Lanka, Shtetet e Bashkuara, Australia, Italia, Polonia, Rusia dhe Jugu Korea. Në shfaqjen ndërkombëtare bizhuteri të baimu, do të mësoni rreth informacionit, tendencave dhe tendencave më të fundit në industri.

Avantazhi i ekspozitës
 • Me një akumulim të viteve 8, shkalla është rritur në mënyrë të qëndrueshme dhe ka ruajtur një ritëm të qëndrueshëm rritjeje në ekspozita të ngjashme
 • Çdo vit, ajo sjell së bashku blerësit dhe eksportuesit e kualitetit të lartë nga vende dhe rajone të ndryshme. Transporti i përshtatshëm i vendit të ekspozitës siguron kanalin më të mirë për tregtarët për të negociuar dhe tregtuar dhe për të ndarë informacionin e fundit të tregut.
 • Ngritur VIP departamentin e blerësve VIP, zgjidhni rreptësisht audiencën, ndeshje blerësit e saktë për ekspozuesit dhe përmirësoni normën e transaksionit në vend
 • Aktivitete të përzgjedhjes së standardeve të larta private me pakicë private, duke mbledhur tregje me pakicë në rajone të ndryshme të vendit
 • Online + offline, multi-channel + multi-field, mbulimi mediatik i tregut të industrisë së bizhuteri dhe grupet e konsumit të lartë
 • Bashkëpunon me institucionet e industrisë, organizon udhëheqës të industrisë për të vizituar faqen, dhe rrit profesionalizmin e ekspozitës
 • Vendosni pritjen kryesore të blerësit, magazinimin, ekspresin, ATM-in, dyqanin, ushqimin dhe shërbimet e tjera
Ekspozita thekson
 • profesional
  Organizatori ka 15 vite të reshjeve profesionale të ekspozitës, me koncept ekspozitë të avancuar dhe burime të pasura të industrisë
 • i pjekur
  Ekspozita e pjekur e ekspozitave të pjekur të zhvillimit të pjekur është mbajtur me sukses për seancat 21, me ndikim të mirë të markës.Nuk më shpjegon se markat private janë një familje
 • Audienca
  Përmirësimi i cilësisë së audiencës bazuar në tregun kinez në Jiangsu, rrezatimi në Jiangsu, Zhejiang, Shangai dhe Anhui, gërmojnë thellë dhe zgjerojnë blerësit, vazhdojnë të zgjerojnë kanalet e publicitetit
Kategoritë e produktit:
 • Diamante dhe gurë të çmuar: diamante, rubina, safira, smeraldi, gurë gjysmë të çmuar, gems artificiale, kristal, turmalinë, safir australian, safir guri i papërpunuar;
 • Bizhuteri: bizhuteri platini, bizhuteri ari, bizhuteri platini, bizhuteri argjendi, ari K, bizhuteri palladiumi, bizhuteri diamanti, bizhuteri gur i çmuar, bizhuteri Mozaiku, bizhuteri simulimi, bizhuteri të praruara prej ari, bizhuteri perla, bizhuteri lodh, etj.
 • Perla dhe koral: Perla me ujëra të ëmbla kineze, perla deti kinez, perla japoneze, perla nanyang, perla Tahiti, perla ma bai, perla e kulturuar, perla artificiale; Koral i kuq, thesare koralesh, aksesorë koralesh;
 • Jade: jade, jade hetian, guri shoushan, guri jixue, guri qingtian, guri baolin, xhade xiuyan, jade huanglong Pajisjet dhe instrumentet pajisje për përpunimin e argjendarisë, mjetet e bizhuterive, pajisjet e provës, pajisjet e pastrimit, programet e menaxhimit, ekranet dhe pajisjet e paketimit, etj.
 • Orë dhe zbukurime: Orë dhe orë, marka, orë dhe orë të mbaruara, bizhuteri dhe orë, zbukurime harduerësh, aksesorë, zbukurime prej çeliku inox, etj.
 • Tërheqja e investimeve dhe ekspozita e figurave: parku industrial i bizhuterive, qyteti i bizhuterive, qendra tregtare e bizhuterive, dyqan specialiteti për bizhuteri

PERCY MALETA
Kërkesa e kabinës
Ju lutem, ju lutem më dërgoni tarifat e kabinës dhe çdo informacion tjetër që duhet të di.

500 Figurë u larguan