Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Vilë e Dasmës në Hong Kong (Ekspozita e Dasmës)


From November 21, 2019 12:00 until November 22, 2019 20:00
(852) 2367 8385

Vilë e Dasmës në Hong Kong (Ekspozita e Dasmës)

Sponsorizohet nga bashkëpunimi ynë ndërkombëtar i ekspozitës Jie., LTD. "Kina martohet me xi li bukë të pranishme - ekspozita e dasmave" do të mbahet në qendrën ndërkombëtare të ekspozitës në gjirin e Kowloon, kjo ekspozitë mbledh së bashku, Hong Kong, Tajvan, Kore dhe Japoni butikun e nuseve, dhe siguron forcë më shumë sesa numri, preferencial dhe dhurata, është në të vërtetë një martesë dhe informacion i nuses dhe dhëndërit dhe ofrojnë një mundësi të mirë për martesë.

 • Ka kabinat 300 në sallat e ekspozitave 3

Ekspozita është e ndarë në tre salla ekspozitash, përkatësisht salla e ekspozitës hui xing 2 dhe salla e ekspozitës 3, me një total kabinash 300. Ekspozuesit përfshijnë shumë vend të pritjes së hotelit dhe restorantit të famshëm, fotografi të dasmave lokale dhe të huaja, video të dasmave, riteve, fustaneve të dasmave, fundeve të detyrueshme, dekorimin e vendit të ngjarjes, bizhuteritë, shërbimet shëndetësore, planet e dasmave në tërësi dhe konsulentët, përbërjen e nuses, shërbimet dhe ceremoninë e dasmës , menaxhimi financiar, etj., për të siguruar informacione gjithëpërfshirëse të dasmës për pjesëmarrje.

Kategoritë e produktit:
 • Fotografi dasme, fotografi dasme
 • E veshja e dasmës, fustani i dasmës për dhëndrin
 • B: ka një pritje martese dhe një banket në hotel
 • Disa bizhuteri dhe produkte bukurie
 • E e brendshme e porsamartuar dhe grimi i nuseve
 • E. Ti noton dhe marrëveshjet e dasmës
 • Këshilltar martese, lule martese
 • E. Shërbimi i administrimit të dasmave dhe certifikatës së martesës
 • E. Dasma e sotme dhe torta e dasmës
 • Një çift i albumeve të Krishtlindjeve chaperon dhe pikturë vaji
 • Disa produkte dhe shërbime elektronike në lidhje me martesën

Klikime: 6216

vend


500 Figurë u larguan