Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Industrisë së Stainless Steel Guangzhou

From September 22, 2020 09:30 until September 24, 2020 18:00
0086-20-38620790 ose + 86 18002266711

Ekspozita Ndërkombëtare e Industrisë së Stainless Steel Guangzhou

Ekspozita Ndërkombëtare e Industrisë së Stainless Steel Guangzhou

Ekspozita Ndërkombëtare e Industrisë së Stainless Steel Guangzhou u mbajt me sukses në kompleksin e panait të importit dhe eksportit të Kinës. Me mbështetjen e gjërë nga ekspozuesit vendas dhe të huaj, entitetet qeveritare, shoqëritë e industrisë, mediat profesionale dhe vizitorët, ekspozita u bë edhe një herë ekspozita më me ndikim në industrinë e çelik inox në Azi me sipërfaqe ekspozitë prej mbi 22,000 metra katrorë dhe ekspozues të 389 nga vendet 9 dhe rrethe përfshirë Kinë, Japoni, Korenë e Jugut, Hollandë, Amerikë, Azinë Juglindore etj. Ndër ndërmarrjet 389 që marrin pjesë në këtë aktivitet, ka shumë ndërmarrje të njohura si KOREA POMIA, Bao Steel, TISCO, Anshan Iron and Group Korporata, Hunan Valin Xiangtan Hekuri dhe Steel, Lianzhong Stainless Steel Corporation, OSAKA STAINLESS, FOSHAN CHAIN ​​CHUN JU TEKNOLOGJIA METAL CO, LTD AMBICA, FOSHAN KUNLIUSHENG COMPOSTITO MATERIALE CO, LTD, DSR Corp, INTEXTINI , LTD, YAYU DONGGUAN PRODUKTET SHTETRORE CO, LTD, Wuxi Zhetai çelik inox, Oqeani Stainless Steel Group, Hubei Jinyang Metalurgjike Incorpora Co co, Yutong jo-ngjyra metalike Materiale Co, Grupi Ruentex, Walsin Lihwa, Litai Metal Co, Jinchang Stainless Steel Tube Prodhim Co, Co Chaoxinfa Stainless Steel, Huayin Equipment Machinery Machinery, Zhongde Stainless Steel Co, Fituesi Co Stainless Steel, JHD Stainless Steel Co, POSCO, Grupi Tuba çeliku inox Wujin, Metalet Hi-Tech JIULI, Josen Speciale Products Steel, struktura çeliku Hengda, Foshan Yaolong Metals Co, Qianyuan Stainless Steel Prodhim Co, Da Ming International, etj

Fushëveprimi ekspozues:

1 、 Afishimi i ndërmarrjeve të mëdha të çelikut.

2 、 Artet dhe zanatet / teknologjia dhe pajisjet e prodhimit të çelik inox.

3 materials Lëndët e para prej çeliku inox / seksioni (pjatë metalike / materiale të mbështjella / tub / rrip / bar / tel / shirit çeliku inox / tela çeliku inox / fllanxhë / bashkim etj)

4 、 Pajisjet e prodhimit / përpunimit dhe zbulimit të çelikut inox.

5 tube tub / pllaka e veshur me dupleks çeliku inox dhe pajisjet e përpunimit.

6 steel steelelik special (çelik strukturor / mjet & çeliku vdes / çeliku pranveror / çeliku mbajtës / aliazh me temperaturë të lartë etj)

7 burn Fabrikë çeliku inox / lustrim / pajisje dhe pajisje shtesë

8 products Produkte prej çeliku inox dhe produkte të çelikut inox me vlerë të lartë.

500 Figurë u larguan