Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

MetalComp Kinë

From November 17, 2020 09:00 until November 20, 2020 18:00
+ 86-10 53056669-

http://www.chinaforge.com.cn/en/


Booking.com
http://www.chinaforge.com.cn/en/

MetalComp Kinë

MetalComp Kinë

MetalComp Kina do të shfaqë një shfaqje të falsifikimit dhe formimit të metaleve, fabrikimit, falsifikimit dhe stampimit të teknologjisë, përpunimit të metaleve, pajisjeve të formimit të metaleve të Kinës dhe teknologjisë prodhuese, lajmeve për industrinë e Kinës, makineri dhe industri elektronike porcelani, industri ndërkombëtare të vdesit dhe mykut,

Kategoritë e ekspozitës
 • Shtypje mekanike: Shtypësa servo, Shtypës automatikë me shpejtësi të lartë, Shtypje me korniza C, Shtypje anësore drejt, Shtypësa transferimi, Shtypës të ftohtë për falsifikim, Shtypje nxehje, Shtypje vidash, të tjerë

 • Shtypje hidraulike: Shtyn hidraulike, Shtypje të boshllëqeve të imëta, Shtypësa për prerje, Prerje çekiçësh, Shtytëse hidraulike për nxjerrje, të tjera

 • Makineri për fabrikimin e fletëve metalike: Makinat e prerjes së laserit, Makinat për prerjen e plazmës, Makineritë e prerjes me ujë, Makina për prerje NC, Frenat e shtypit, Makina për prerje, Makina për prerjen e tubave, Makina për mbështjelljen e pllakave, Të tjera

 • Makina speciale formuese: Makina për formimin e tubave, Makina për formimin e tubave, Makinat për formimin e tubave, Makina për formimin e tubave, Makina për formimin e tubave, Makina për formimin e tubave, formatorë, makina tjerrëse, makina për sharrim (Lloji i rrotullimit / rripit), qethje bar, të tjera

 • Elementet e makinës: Motorët dhe sistemet e kontrollit servo, njësitë ftohëse, kthetrat, pompat hidraulike Servo, sistemet e kontrollit hidraulik, valvulat elektromagnetike, të tjerët

 • Pajisjet e automatizimit: Pajisjet e Uncoiling, Feeders Leveler, Facilities Transfer, pajisje Feeding / shkarkimit, pajisjet Stacking, linjat Robot, shiritat Belt, sistemet e shpejta të ndryshimit të vdesin, Ruajtja e mbështjellje / blanks, të tjera

 • Pajisje sigurie: Pajisjet e sigurisë së tipit të dritës, Vëzhguesit e ngarkesës, Instrumentet e testimit / inspektimit, Sensorët, Mbrojtja nga zhurma dhe dridhjet, Pajisjet e ndezjes, të tjera

 • Veglat & vdes: Mjete dhe vdes për Formëzime, vulosje dhe trillime të fletë metalike, procese të tjera të veçanta formimi, etj

 • Sipërfaqja tretment: Pajisjet e prishjes së shtënave, makineritë larëse, makineritë e deborimit, pajisjet që lidhen me kontrollin e korrozionit, pajisjet e pikturimit, agjentët e lëshimit të mykut, lubrifikuesi grafik, etj.

 • Makineri për saldim: Makinat e saldimit me lazer, Makinat e saldimit me frekuencë të lartë, Makinat e saldimit me rreze elektronike, Makinat e saldimit me spot, Makina për saldim me hark, Makinat e saldimit me gaz, Robotët e saldimit, të tjerë

 • Projektimi / Sistemet e prodhimit: CAD / CAM, CAE, prototyping i shpejtë, sistemet e menaxhimit të prodhimit, sistemet e zgjuara të transportit / pajisjet për punëtori, të tjerët

 • Ngrohje dhe trajtim ngrohjes: Furrat e përpunimit dhe trajtimit të nxehtësisë dhe teknologjia e kursimit të energjisë, hundëzat, çifti Galvanic, zjarrdurues, të tjerët

 • Pjesët metalike të formuara: Të gjitha llojet e faljeve, vulosjeve, trillimeve dhe pjesëve të tjera të formuara, etj.

 • Materiale: Metal Plate, Tube, Wire, Bar, të tjerët

500 Figurë u larguan