Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita e Pajisjeve Mjekësore në Kinën Perëndimore

nga September 08, 2019 09:00 deri September 10, 2019 17:00
028-8548 2506

Ekspozita e Pajisjeve Mjekësore në Kinën Perëndimore

Ekspozita e Pajisjeve Mjekësore në Kinën Perëndimore

"Medical Equipment Expo West China", pas më shumë se dhjetë viteve të zhvillimit të vazhdueshëm, bën që ekspozita të ketë një burim më të madh të të dhënave të mjekësisë perëndimore dhe industrisë shëndetësore, mund të sigurojë zgjidhje më të përsosura të prokurimit për industrinë mjekësore, është renditur si mbështetja kryesore ekspozitë marke në Chengdu. Gjatë së njëjtës periudhë të ekspozitës, ajo vendosi me sukses konferenca akademike të niveleve të larta, të tilla si seritë e trajnimit të menaxhimit të kuadrit spitalor, institucionet private mjekësore kulmin BBS në Kinën perëndimore, konferencën e informatizimit spitalor perëndimor dhe konferencën e ndërtimit të spitalit perëndimor, i cili është bërë më i madhi platformë e rëndësishme për zhvillimin e industrisë, shkëmbimet akademike dhe prokurimin e produkteve në industrinë e mjekësisë në rajonin perëndimor.

Ekspozita thekson
1) blerës kryesor

Blerësit kryesorë janë organizatorët për ekspozitat, të ftuar nga spitalet publike, spitalet private, spitalet e qyteteve, qendrat e shërbimit shëndetësor në komunitet dhe tregtarët në të gjitha nivelet në Kinën Jugperëndimore me një synim të qartë blerjeje dhe qëllimin e blerjes së blerësve të zgjedhur me cilësi të lartë, vendim- prodhuesit plotësojnë rregullimin dhe përzgjedhjen e ekspozuesve, në mënyrë që të krijojnë mundësi reale të biznesit, dhe prurja ftohet nga blerës më të kualifikuar në fushën e industrisë.

2) bazës së të dhënave profesionale

Organizatori ka përvojë dekada në organizimin e ekspozitave në fushën e kujdesit mjekësor dhe shëndetësor dhe ka grumbulluar më shumë se pjesë të 100,000 të të dhënave profesionale në industri.

3) promovim profesional i mediave

Përmes bashkëpunimit me më shumë se media profesionale 100 në industri, organizatori kombinon promovimin offline dhe ftesën drejtuese për të krijuar një matricë të gjithanshme të publicitetit të gjithanshëm dhe me shumë kënd dhe të forcojë vazhdimisht ndikimin e markës.

Kategoritë e produktit:
  • Pajisje video
  • Pajisjet diagnostike in vitro
  • Salla e operimit dhe pajisjet e ndihmës së parë
  • Pajisjet dhe kujdesi për rehabilitimin
  • Pajisje elektronike mjekësore
  • Pajisjet spitalore
  • konsumit
  • Ambulanca
  • Mjekësia në internet

500 Figurë u larguan