Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Mbarimit, Elektrolizimit dhe Veshje e Chongqing (Kinë)

Nga maji 28, 2020 09: 00 deri në maj 30, 2020 18: 00
020-29193588

c731.jpg - 111.07 kB

Ekspozita Ndërkombëtare e Mbarimit, Elektrolizimin dhe Veshjes në sipërfaqe Ndërkombëtare të Chongqing (Kinë)

Si ekspozita më profesionale dhe në rritje të shpejtë e mbarimit të sipërfaqes në Kinë, SF EXPO është Ekspozita VETEM globale e inxhinierisë sipërfaqësore e aprovuar nga UFI. Yeardo vit, ai jep kontribute të mëdha në shkëmbimin e teknologjisë dhe tregtinë ndërkombëtare për industrinë e mbarimit të sipërfaqeve. Për t'i shërbyer më mirë tregut jugperëndimor, komiteti organizativ SF EXPO bëri zgjerim strategjik në 2013 duke mbajtur ekspozitën në Guangzhou dhe Chongqing çdo vit tjetër. e cila është njohur plotësisht nga industria. Në dy seancat e SF EXPO Chongqing, gati 400 marka vendase dhe të huaja i është bashkuar panairit, duke përfshirë AUTOTECH, CONVENTYA, JCU, CHEMETALL, NORILSK, FISCHER, GEMA, NORDSON, XINLIGUANG, HUALI, PENTAONMIC, HONGDART, EK , BAIHONG, HAOYU, ZHONGRUN, FENGFAN, JADECHEM, HIGHNIC GRUPI, HUACHUANG, UNIRES, BAITONG, dhe PIONMI, pasi tërhoqën vizitat 16000 nga drejtorët e departamentit të blerjes dhe inxhinierisë së kompanive të përdoruesve si CHANGAN AUTOMOBILE, INDUSTRIALE, INDUSTRIALE, INDUSTRIALE, INDUSTRIES , DICASTAL, INDUSTRI AVIACIONIT, ZTE, CUMMINS, FUJI ELEKTRIK, EMKA, GREET, APPLE, HONEYWELL, JIALING HONDA, ALUMINUMI JUAJTAR, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES, CHANGHONG, BOHAI WHEEL, AMERIKU TEECH, TEKU Fuqia e markës dhe ndikimi i tregut të SF EXPO u njohën përsëri në Chongqing gjë që tregon se ekziston një potencial i madh në tregun Jugperëndimor.

Organizuar së bashku nga Shoqata Elektrike e Kinës, Shoqata e Inxhinierisë Sipërfaqësore të Kinës, Pikturë e Degës, Ekspozita e Urtë dhe shoqata të tjera lokale, SF EXPO do të mbahet përsëri në Chongqing. Ekspozita do të organizojë një seri konferencash të niveleve të larta, samiteve dhe seminareve teknike për t'u kujdesur për nevojat industriale, për të promovuar vazhdimisht zhvillimin dhe inovacionin, për të kujdesur një moment të fortë për zhvillimin e industrisë prodhuese në jug-perëndim të Kinës, dhe për t'u përshtatur me qeverinë strategjitë e zhvillimit perëndimor dhe "Një rrip, një rrugë". Me shoqatën e fuqishme dhe burimet industriale dhe ndikimet, komiteti organizativ SF EXPO do të bëjë përsëri një ngjarje të madhe të industrisë së trajtimit të sipërfaqes jugperëndimore.

PROFILI I VIZITORIT:

Vizitorët e synuar

♦ mbarimi i sipërfaqes, elektrodimi, ndërmarrjet e përpunimit të veshjes

♦ automobilave dhe aksesorëve

Orcycle motor & aksesorë

Appliances pajisje elektrike shtëpiake

Products produkte komunikimi

IT, produkte dixhitale

♦ pajisje elektronike, ndriçim, lodra, banjo, kuzhinë, orë dhe personel tjetër nga departamenti R&D, departamenti i blerjeve, departamenti i prodhimit në ndërmarrjet prodhuese

♦ një projektues nga institutet e projektimit të veshjes dhe personeli inxhinierik

♦ ekspertë nga industria e mbarimit të sipërfaqes

Universities universitete dhe studiues të inxhinierisë sipërfaqësore

Kategoritë e produktit:

Fin Mbarimi i sipërfaqes dhe Prodhimi inteligjent:
Robot pikture
Sistemi i kontrollit automatik
Zgjidhje inteligjente e fabrikës

♦ Electroplating:
Pajisjet elektropluese dhe pajisje ndihmëse
Elektroelektimi i lëndëve të para dhe aditivëve
Përpunimi elektroplating
Detektoni pajisjet

♦ Paint & Veshje:
Ngjyra / tel Veshje
Dizajni i inxhinierisë së veshjes
Pajisjet për pikturim / veshje dhe pajisje ndihmëse
Produkte të veshjes së industrisë
Përpunimi i veshjes

Fin Mbarimi mekanik (para-trajtimi:
Shpërthimi i të shtënave
Sandblasting
vizatim teli
lustrim
gërryes dhe pajisje të tjera për përfundimin e sipërfaqes
agjentët e mbarimit të sipërfaqes

Co Veshje me avullim vakum:
Pajisjet dhe punimet artizanale të Veshjes së Avullimit Vakum
Materiali ITO
instrument zbulues

♦ Procesi tjetër i mbarimit të sipërfaqes

500 Figurë u larguan