Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kinë (Shanghai) Produkte të Verës së Frutave dhe Pajisjet e Përpunimit, Ekspozita e Teknologjisë së Paketimit

nga September 24, 2019 09:00 deri September 26, 2019 18:00
021-37903310

Kinë (Shanghai) Produkte të Verës së Frutave dhe Pajisjet e Përpunimit, Ekspozita e Teknologjisë së Paketimit

Kinë (Shanghai) Produkte të Verës së Frutave dhe Pajisjet e Përpunimit, Ekspozita e Teknologjisë së Paketimit

Kina (Shanghai) Produkte të Verës së Frutave dhe Pajisjeve Përpunuese, Ekspozita e Teknologjisë së Paketimit do të mbahet në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitës së Re në Shanghai.
Vlerësohet se zona e ekspozitës do të arrijë 10 000 metra katror. Pritet që mbi ekspozues 200 dhe vizitorë 20 000 të bashkohen me këtë ngjarje. Kjo ekspozitë do të krijojë tre zona ekspozitë për të shfaqur produktet e verës së frutave, teknologjinë e prodhimit të verës së frutave, materialet e paketimit të verës së frutave dhe pajisjet.

Kinë (Shanghai) Produkte të Verës frutore dhe pajisje për përpunim, Ekspozita e Teknologjisë së Paketimit sipas numrave:

  • 12 368 vizitorë profesionistë
  • Ekspozuesit 102
  • 10 000 metra katrorë të sipërfaqes së ekspozitës

Së bashku me vendin tonë përmirësimin e nivelit të jetës materiale të njerëzve, njerëzit që konsumojnë zakone gradualisht nga pirja tradicionale për të pirë verë ushqimi të fermentuar me fruta, prodhimi i verës së frutave në përputhje me avokatin aktual kombëtar të "verës së lartë në verë, verës ushqimore deri verës së frutave, distiluar shpirtrat për të krijuar verë, vera e zakonshme në verë "politikë, të gjitha sipas tregut aktual duhet të zhvillojnë verë frutash. Vendi i madh 19 i madh për zhvillimin e bujqësisë do të vazhdojë të rritet, i ndjekur nga pas për t’i lënë fermerët të mos kenë telashe në shtëpi, pastaj zgjidh problemin e përpunimit të frutave, nëse përpunimi i frutave nuk zgjidhet në mënyrë efektive, do të kufizojë në një farë mase zhvillimi i ekonomisë rurale dhe të ardhurave të fermerëve, kështu ka prodhuar një seri paqëndrueshmërie sociale. Prandaj, përballë burimeve shumë të pasura të frutave të Kinës dhe rritjes së shpejtë të tregut të konsumit të verës së frutave, zbatimi i diversifikimit të varieteteve të verës së frutave sipas kushteve lokale do të ketë një domethënie shumë pozitive dhe ndikim të gjerë.

Kina (Shanghai) Produkte të Verës së Frutave dhe Pajisjeve Përpunuese, Ekspozita e Teknologjisë së Paketimit do të mbahet në qendrën e re ndërkombëtare të ekspozitës në Shanghai. Ekspozita është aprovuar nga komisioni tregtar komunal i Shangait. Ekspozita pritet të mbulojë një sipërfaqe prej metër katror 10,000, dhe në ekspozitën tre-ditore pritet të ketë ekspozues 200 dhe vizitorë 20,000. Në këtë ekspozitë do të vendosen tre zona ekspozite, të cilat do të përqendrohen në shfaqjen e produkteve të verës së frutave, teknologjinë e prodhimit të verës së frutave, materialet e paketimit të verës së frutave dhe pajisjet. Organizatori shpreson të krijojë një platformë promovuese ekskluzive për industrinë e frutave dhe verës, duke mbajtur një projekt ekspozitë me cilësi të lartë, standard të lartë, standard të lartë dhe temë të qartë, dhe duke marrë pjesë aktive ndërmarrje përkatëse në industri, duke integruar ekranin, shkëmbimin dhe tregtinë .

Shfaq kategoritë
Nëse jeni një dashnor i verës ose po planifikoni të përfshiheni në industrinë e verës, dëshironi të dini informacionin më të fundit dhe gjendjen e tregut të industrisë së verës.

Ju do të jeni në gjendje të njihni trendin e fundit të zhvillimit dhe trendin e ardhshëm të zhvillimit të industrisë së verës së frutave në vendin e ekspozitës. Për më tepër, ekspozita ka teknologji shkencore universitare të kërkimit shkencor Inkubacioni i artit dhe zona e ekspozitës së transformimit;

Nëse jeni një distributor i verës dhe pijeve, biznesi i kanalit të supermarketeve, duke kërkuar agjentë të produkteve të verës së frutave.

Do të keni mundësi të shihni në shfaqje qindra lloje të verës produktet më të nxehta: si verën e frutave kivi, verën e kumbullës dhe verën e kumbullës, luleshtrydhen, pjeshkën, loquat, verën e verës së verës, verën, verën e manit, verën e qershisë, verën e lychee , Li Zijiu, pjeshkë, nektarinë, mango, shalqi, verë verë të gjatë të verës së verës, verë frutash dragua, durian, verë kokosi, pjepër, kanellë, pineapple, banane, portokall, verë verë verë verë, musht, haw, verë jjube, verë, verë boronicë, mjedër, manaferra, verë hurmë, verë kineze ujku, verë papaja verë, xhinko, etj .;

Nëse jeni prodhues i verës së frutave, po kërkoni teknologjinë më të fundit të përpunimit të verës.

Do t'ju tregojë makineri dhe pajisje të fundit të përparuara të përpunimit, nga para në terminal nëse polici bërthamor, ndarësi i lëngut të lëngut, ndarës, shtypi, linja e larjes së frutave dhe perimeve, rezervuari i fermentimit të verës, filtri i verës së frutave, pajisjet e krijimit të verës së frutave, sterilizimi i shpejtë- aparate ngrirjeje, pajisje sanitare për lëngje, pajisje mbushëse, pajisje pastrimi dhe distilimi, rezervuarët e verës, rezervuarët e transportit, filtri tokësor me hapësirë ​​diatomace, makineritë e vulosjes, makineritë e paketimit, makineritë e etiketimit, makineritë e paketimit të lëngshëm, makina automatike e paketimit, shishe qelqi dhe materialet e paketimit të shisheve, pije mbrapa, sistemi i sigurisë, etj

Kjo ekspozitë do të krijojë tre zona ekspozitë për të shfaqur produktet e verës së frutave

Vlerësohet se zona e ekspozitës do të arrijë 10 000 metra katror. Pritet që mbi ekspozues 200 dhe vizitorë 20 000 të bashkohen me këtë ngjarje. Kjo ekspozitë do të krijojë tre zona ekspozitë për të shfaqur produktet e verës së frutave, teknologjinë e prodhimit të verës së frutave, materialet dhe pajisjet e paketimit të verës së frutave.

Kinë (Shanghai) Produkte të Verës frutore dhe pajisje për përpunim, Ekspozita e Teknologjisë së Paketimit sipas numrave:
  • 12 368 vizitorë profesionistë
  • Ekspozuesit 102
  • 10 000 metra katrorë të sipërfaqes së ekspozitës
Produktet kryesore që do të prezantohen:
  • Më shumë sesa verërat e frutave 100: verë kivi, verë kumbullash, verë luleshtrydhe, verë pjeshkë, verë alkooli, verë gjiri, verë manit, verë qershi, verë lychee, verë pjeshkë, verë nektarine, verë mango, verë shalqi, verë Longan, Pitaya, durian, arrë kokosi, pjepër, kanellë, ananas, banane, limon, portokall, musht, murriz, lëng, lëng boronicë, mjedër, manaferrë, hurmë, verë ujku, verë papaja, verë xhinko
  • Makineritë dhe pajisjet përpunuese: Ndarësi i lëngjeve, lëvozhgë frutash, shtypi, linja larëse e frutave dhe perimeve, fermentuesi i verës së frutave, filtri i verës së frutave, pajisjet për prodhimin e verës së frutave, makina e ngrirjes së shpejtë, pajisjet e mbushjes, pajisjet e pastrimit dhe distilimit, rezervuarët e ruajtjes së verës së frutave, transporti tanke, makineritë e mbylljes, makineri paketimi, makineritë e etiketimit, makineritë e paketimit të lëngshëm, makineritë automatike të paketimit, shishet e qelqit dhe materialet e paketimit të shisheve, sistemet kundër falsifikimit

500 Figurë u larguan