Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Pekinit e Teknologjisë së Gazit Natyror

Nga Mars 26, 2020 09: 00 deri në mars 28, 2020 18: 00
010-56176954

http://www.cingexpo.com.cn/en/

Booking.com
http://www.cingexpo.com.cn/en/

Ekspozita Ndërkombëtare e Pekinit e Teknologjisë së Gazit Natyror

Informacion rreth ekspozitës së fundit

CING është mbajtur me sukses për shumë vite që nga 2011. CING i ardhshëm do të mbahet në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitave të Kinës së Re. Me bazën e të dhënave masive të organizatorit të ekspozitës Zhenwei dhe akumulimit gjatë viteve. Në vitin e kaluar, ekspozita mirëpriti për ekspozuesit 1,800 të vendeve dhe rajoneve 65, vizitorë profesionistë 120,000, duke arritur një hapësirë ​​ekspozuese të 90,000 metra katrore. CING është bërë Vane e gazit natyror me mbulimin e gjithë zinxhirit industrial.

CING është një ngjarje që duhet të marrë pjesë për lojtarët kryesorë nga fusha e energjisë

CING është një ngjarje që duhet të marrë pjesë për lojtarët kryesorë nga fusha e energjisë. Ndërmarrjet e mëdha dhe vizitorët profesionistë nga e gjithë bota do të bashkohen në këtë platformë efikase tregtare për të nxitur zhvillimin e industrisë së gazit natyror.

Produkt Kategoria:

◆ Eksplorimi, shfrytëzimi dhe pajisjet e prodhimit të gazit natyror
◆ Teknologjia dhe pajisjet për eksplorimin gjeofizik, prerjet e drunjta dhe shpimet
◆ Pajisjet e fushës së gazit dhe teknologjia
◆ Teknologjia dhe pajisjet për inxhinieri LNG
◆ Teknologjia e përpunimit dhe pajisjet për lëngëzimin e gazit natyror
◆ Teknologjia e përpunimit dhe pajisjet për pastrimin e gazit natyror
◆ Teknologjia dhe pajisjet për transportin dhe ruajtjen e gazit natyror
◆ Makineritë e fuqisë së gazit natyror
◆ Pajisjet e centralit CNG dhe LNG
◆ NGV dhe anije LNG
◆ Aksesorët e NGV
◆ Pajisjet e fuqisë kompresuese
◆ Pajisjet e shkëmbimit të nxehtësisë së temperaturës kriogjenike
◆ Pompë kriogjenike e lëngshme
◆ Automatizimi industrial dhe sistemi i sigurisë
◆ Teknologjia dhe pajisjet e prodhimit të energjisë natyrore të gazit natyror
Instrumenti i matjes dhe analizës
◆ Pajisjet e ndarjes së lëngjeve dhe valvula
◆ Tubacione dhe materiale speciale
◆ pajisje të tjera të ngjashme

500 Figurë u larguan