Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi privat i markës në Shanghai


From December 10, 2019 09:00 until December 12, 2019 18:00
021-80378580: 021-62366036

 

 Panairi privat i markës në Shanghai

 
Panairi privat i markës në Shanghai

Ekspozita Azi Ekspozita, Çdo Dhjetor në Shangai Qendra Ndërkombëtare Expo Centrehold.Started në 2010, Kjo ekspozitë është shkalla më e madhe e ekspozitave të ngjashme në Azi, Zona Ekspozita është 30,000 metra katrore dhe ka më shumë se kabinat 1,400. Vlerësohet se ekzistojnë ekspozues 750 dhe vizitorë 20,000, të cilat janë të ndara në zona ushqimore, zona jo ushqimore dhe zona të freskëta. Të gjitha fabrikat dhe kompanitë e prodhimit krijojnë stalla, të gjitha ekspozitat mund të futen drejtpërdrejt në supermarkete, dyqane, dyqane, dyqanet zinxhir, dyqanet e markave, dyqanet e komoditeteve, dyqanet e komunitetit, dyqanet e zbritjes dhe kështu me radhë. Gjatë periudhës së ekspozitës, të gjithë audiencat u përzgjodhën në mënyrë strikte dhe ata ishin të interesuar në blerjen dhe negocimin dhe zhvillimin e industrive të tyre të markës.

 

Përparësia Ekspozita:
 1. zgjerohet: Akumuluar për vitet 8, shkalla është zgjeruar nga viti në vit, dhe numri i përdoruesve ka vazhduar të rritet me shpejtësi.
 2. perfekt: Numri i blerësve profesionistë në vendet e 50 + po rritet nga viti në vit, duke siguruar qasje të lirë dhe të drejtpërdrejtë në mundësitë e lidhjes.
 3. rreptë: Vendosni rreptësisht audiencën, përputhni blerësit e saktë për ekspozuesit, filtroni audiencën e pavlefshme dhe përmirësoni normën e qarkullimit në vend
 4. gjerë: Aktivitete të përzgjedhjes private të etiketave me profil privat të profilit të lartë, duke mbledhur tregje me pakicë në rajone të ndryshme të vendit
 5. të gjitha: Online + offline, multi-channel + multi-fushë, mbulimi mediatik i industrisë së markës me pakicë
 6. Special: Bashkëpunoni me ekspertë të industrisë dhe ekspertëve, emrat më të mëdhenj të industrisë vijnë në vendin e ngjarjes për të dhënë mësim përvojën praktike
 7. shkrihet: Kontaktoni personalisht grupet e blerjeve jashtë vendit për të krijuar mundësi për produktet e emërtimeve private për të hyrë në tregjet evropiane dhe amerikane

 

Fusha e ekspozitës:  

1. ushqim

 • Ushqime rostiçeri: Ushqime të fryra, fruta ëmbëlsuar, arra fara të pjekura, mish të grirë, fileto peshku
 • Ëmbëlsira për biskota: Biskota, pies, pasta, biskota
 • Çokollata e karamele: Çamçakë çokollatë, çokollatë, vështirë / gjyqtar, pelte
 • Ushqimi i përgatitur: Qumësht pluhur drithi, paste miell, çaj, qumësht soje pluhur, paste-si pirja, pije të tjera të krijuara, mjaltë, kafe të ngurta, sheqer
 • Produktet shëndetësore ushqyese: ushqim xhensen, kujdes i koncentruar shëndetësor, ushqim dietë, pije medicinale, produkte bee
 • Mallrat e thatë Veriore dhe Jugore: Perime të thata, prodhime deti të thata, fruta të thata
 • Alkooli dhe pijet e duhanit: Cigare elektronike, verë e bardhë, verë, birrë, verë funksionale, pije alkoolike të importuara, pije të gazuara, ujë të pijshëm, çaj, lëng, produkte të ngrohta të qumështit, pije funksionale, pije kafeje
 • Ushqime të rrushit dhe të naftës: salcë soje, uthull, condiments, kimchi, jam, sallam, konservuar, turshi, fast food, ushqim, vaj gatimi
 • Ushqim sezonale: tortë hëne, lajthi, shporta dhuratë
 • Pasta e bukës: Bukë, tortë, shuma kineze e zbehtë

2. Supermarket

 • Zgjedhja e një shtëpie: shtëpi e zgjuar, dhoma gjumi elegant, kuzhinë e gjelbër, shëndetësor i zgjuar
 • Klasa lodër: lodra simulimi, lodra elektrike, lodra prej pelushi, krevat fëmijësh për fëmijë, lodra edukative, karaktere vizatimorë, lodra parashkollore
 • mjete hardware: pajisje elektrike, pajisje hardware dhe të tjera, furnizime kopshtarisë
 • sende shtëpiake: Enë gatimi, kuzhine dhe mallra të ndryshëm, enë gatimi, pajisje për ujë, prodhime plastike kuzhine, film i kapur, kuti për ushqim me mikrovalë, kanaçe plehrash, kuti për ruajtje, pendente, pajisje banjo, pajisje kuzhine, qilima, mallra sezonale
 • Qese mobilje: Orë, orendi të vogla prej druri, llambë, dollap mini, orendi palosshme, valixhe, karrige kanate
 • Pajisje shtëpiake: Procesor ushqimi, bateri, hekur elektrike, tenxhere me oriz, rroje, ngrohës elektrik, tharëse flokësh, fshesë me korrent, sobë me induksion, kazan elektrike, notepad elektronik
 • linings bed: Liri shtrati, peshqir
 • Veshje dhe këpucë: çorape, mbathje, pizhame, pantofla, këpucë për fëmijë, këmisha, aksesorë, kostume sportive, veshje për burra dhe gra, veshje për fëmijë
 • Kujdesi personal: Tualete, shampo, produkte skincare, pastrim personal, furça dhëmbësh për pastë dhëmbësh, produkte të kujdesit, furnizime të planifikimit familjar, mjete bukuri
 • Produkte letre shtëpiake: Produkte letre, peceta sanitare, pelena, produkte letre të disponueshme
 • Zyra stilistike: Furnizime studentore, furnizime zyre, albume foto, karta përshëndetëse dhe karta, pajisje zyre, pajisje komunikimi, topa, qitje

3. I freskët

 • Ushqimore: Pjekur, ushqime të skuqura, produkte halopgjen, skuqur, lloje të tjera, ushqime tani kryesore, produkte ushqimore kryesore gjysëm të gatshme
 • Produkte ujore: Peshk i freskët, karkaleca të freskëta dhe gaforre, produkte të tjera të freskëta ujore, peshk i ftohtë, karkaleca dhe gaforre të ftohta, produkte të ftohta të tjera ujore, kripëra të ngrira dhe gaforre të ngrirë, produkte të tjera të ngrira ujore, peshq të përpunuara, topa të përpunuara ushqim deti
 • Fruta dhe perime: Perimet me gjethe, pods, pjeprat, fruta solanaceous, rizomi, shoots bambu, kërpudhave, ujore, qepë, hudhër, perime të përpunuara
 • Perime të tjera: fruta të rrënjës, fruta pome, kokrra të kuqe, agrume, pjepër, fruta tropikale, fruta të tjera, kuti dhuratë
 • Produktet e mishit: Mish derri, viçi dhe deleje, shpezë, mish të përpunuar, sallam të përpunuar, të tjera
 • Pjekja: Bukë, tortë, biskota, pastë, pasta kineze, të tjera
 • Lule: Lule, lulesh, luleshtel, lule e perjetshem

 

Në Azi, do ta shihni

1, Historia e gjatë, reputacion i mirë, ngjarja e vetme e industrisë së markës në Kinë

2, CombineGovernment mbështesin burimet e integruara të zinxhirit të industrisë globale të markës private

3, Pranimi është i kufizuar vetëm për blerësit e kualitetit. më shumë se 60% prej tyre janë në kërkim të produkteve të reja

4, Lista ekskluzive dhe e saktë e blerësve mban informacionin e blerësit vendas dhe të huaj

Klikime: 8848

vend


Si të bashkoheni si vizitor?
A është e hapur Panairi për Etiketat Private në Shanghai 2019?
or
A kemi nevojë për regjistrim?

0

500 Figurë u larguan