Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Agregatët e Kinës Ndërkombëtare, Gërmimi i Dilave dhe Ndërtimi i Hollësimit të Pajisjeve të Zhdukur


From August 10, 2021 09:30 until August 13, 2021 18:00
86-20-28945347

 

Agregatët e Kinës Ndërkombëtare, Gërmimi i Dilave dhe Ndërtimi i Hollësimit të Pajisjeve të Zhdukur

 
Industria e Agregateve në Kinë ka një zhvillim të madh

Në vitet e fundit, industria e grumbullimeve në Kinë ka një zhvillim të madh. Me "Rripin dhe Rrugën", "Bankën e Investimeve për Infrastrukturën Aziatike", "Fondin e Rrugës së Mëndafshit" dhe "Bankën e Zhvillimit të BRICS", do të nxitet në masë të madhe konsumi i agregatëve në Kinë dhe vendet fqinje dhe rajonet. Ndërkohë, me politikat e qeverisë, shtrirja në shkallë të gjerë e linjës së prodhimit të agregateve bëhet një prirje e pashmangshme, e cila do të sjellë më shumë mundësi biznesi për ofruesit e agregatëve. Prandaj, pajisjet e agregateve të prapambetura duhet të zëvendësohen nga inovacioni teknologjik i teknologjisë së lartë.

 

Fusha e ekspozitës:

Pajisjet e hedhjes së mbeturinave në ndërtim: fabrika e shkatërrimit celular, makineritë e mbeturinave të ndërtimit, mbeturinat e ndërtimit, impiantet dërrmues të llojit të vozitësit, etj;
Pajisjet e skanimit të feedstockeve: ekran vibrues rrethor, ekran vibrues linear, ushqyes vibrues, ekran vibrues i tipit shtytës, ushqyes disk, ushqyes kthyes, etj;
Pajisje për prodhimin e rërës: krijues rërë, rondele rëre, polic, vibruese ekran, vibruese ushqyes; agregatet e bllokut të riciklimit të pajisjeve të prodhimit të serive, etj;
Pajisjet e dërrmues: polic i përbërë, polic me rrotullim, polic me rrotullues, polic me ndikim, polic i rrotullimit, polic me çekan, polic nofulla, çekiçi çekiçi etj;
Objektet ndihmëse: tela saldimi, pjata e dhëmbëzuar, gardhi anësor, bordi i shkallës, pjesë rezistente ndaj konsumit, veshje, nofulla lëvizëse, bosht i çuditshëm etj;
Pajisjet e miniera: stërvitja e shkëmbinjve, gërmuesit e guroreve, ngarkuesit, ekskavatorët, kamionët, etj;
Pajisjet e transportit të minave

 

 

Klikime: 9167

vend


Të interesuar për rërë suva
I nderuar zotëri,

Ne do të donim për të prezantuar veten si një nga prodhuesit kryesorë të llaç përzierje të gatshme të gatshme me suva të markës tonë GOLD gati.

Ne jemi të interesuar në thërrmimin dhe bluarjen e njësisë me / pa klasifikuesin e ajrit, e cila na jep rezultate konform Zonës Grading 1 të IS383: 2016 për gjobë Agregate / Rërë

0

500 Figurë u larguan