Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kina Ndërkombëtare Grain & Oil Products Industry Expo (Igpe)

Nga nëntori 04, 2019 09: 00 deri në nëntor 06, 2019 18: 00
13611302933

http://www.paddyexpo.com/en/

Booking.com
http://www.paddyexpo.com/en/
Kategorite bujqësor
Klikime: 3128

0646.png - 463.95 kB

IGPE Kina Ndërkombëtare Grain & Oil Products

IGPE Kina Ndërkombëtare Grain & Oil Produkte, Grain & Oil Processing dhe Magazinimi Logjistika Teknologjia Expo (shkurtesa: kineze High-Quality Grain & Oil Ekspozita) është themeluar në 2010. Pas më shumë se shumë vitesh falsifikim të vazhdueshëm, ajo është bërë një platformë e rëndësishme për industrinë e drithërave dhe naftës vendase dhe jashtë saj për të shfaqur arritje të reja, për të shkëmbyer përvoja të reja, për të shkëmbyer informata të reja, për të popullarizuar teknologjitë e reja dhe për të promovuar bashkëpunim të ri. Ajo është bërë ekspozita më popullore e markës autoritare me shkallën më të madhe, standardin më të lartë dhe ndikimin më të fortë, i cili u zgjodh si një ekspozitë profesionale e klasës AAAAA nga njësia superiore.

Zhvillimi ynë ekonomik ka hyrë në një shtet të ri të zakonshëm

Tani, zhvillimi ynë ekonomik ka hyrë në një shtet të ri të zakonshëm. Është në pozitën e transformimit dhe përmirësimit. Është shumë e vështirë të vazhdohet me kryerjen e detyrave të reformës strukturore nga ana e ofertës në industrinë e grurit dhe naftës dhe është shumë urgjente të avancojmë strategjinë e "Big Raw Material, Big Safety, Enterprises Large, Big Markets" në një mënyrë të koordinuar. Zhvillimi i industrisë së grurit dhe naftës po përballet me mundësi dhe sfida të reja zhvillimi. Në fazën e re të zhvillimit, ne do të gdhendim qëllimin fillestar për t'i shërbyer industrisë dhe ndërmarrjeve në mendjet tona, të vendosim në mënyrë të vendosur konceptin e zhvillimit të "inovacionit, bashkërendimit, gjelbërimit, hapjes dhe ndarjes", vazhdimisht të përmirësojmë konkurrencën industriale dhe nivelin e sigurisë së sigurisë tema e "Transformimit dhe Përmirësimit, Zhvillimit të Gjelbër", vazhdojnë të mbajnë IGPE Kinez High Quality Cilësisë & ​​Oil Ekspozita mirë. Ekspozita IGPE kineze me cilësi të lartë të grurit dhe naftës do të mbahet në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitave kineze, Pekin me madhësi.

Produkt Kategoria:

1. Kategoritë e drithërave dhe produkteve të naftës: miell, oriz, seritë seri të naftës ushqimore, seritë e përpunimit të thellë të misrit, seritë e kokrrave të imta;
2. Seri e lartë e kokërr seri: seri organike, seri Se, të lartë të ushqyerit e naftës ushqimore të shëndetshme, seri e produkteve të gjelbër, importet e grurit dhe seri të naftës.
3. "Kina markë e famshme", "ushqim i gjelbër", "ushqim i siguruar" dhe produkte të tjera ushqimore;
4. Llojet e ushqimeve të përpunuara thellësisht;
5. Makineri dhe pajisje moderne të grurit dhe vajit, makineritë e paketimit, makineritë e mbushjes, etj .;
6. Teknologjia e thellë e përpunimit të drithërave dhe magazinimi dhe logjistika;
7. Llojet e prodhimit dhe përpunimit të ushqimit dhe teknologjisë së testimit;
8. Prodhimi i grurit dhe vajit përreth.


Booking.com
Uche
Unë jam i interesuar
Unë do të doja të marrë pjesë në këtë ekspozitë, cilat janë kërkesat

500 Figurë u larguan