Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Taipei International Logistics & IOT Ekspozita


From August 25, 2021 09:30 until August 28, 2021 18:00
02-2659-6000

Taipei International Logistics & IOT Ekspozita

Ekspozita Ndërkombëtare e Logjistikës dhe IOT e Taipei është një Expo Ndërkombëtare e Logjistikës dhe Transportit. Ekspozita Ndërkombëtare e Logjistikës dhe IOT e Taipei do të mbahet për katër ditë të vazhdueshme në Taipei, Tajvan. Kjo ngjarje është një platformë e shkëlqyeshme për ju për të gjeneruar pasuri të mira biznesi, ekspozim të pashembullt ndaj vëllazërisë së automjeteve, fekondim të kryqëzuar të ideve një mundësi për të paraqitur propozimin tuaj tek konsumatorët.

Profili i vizitorit
Vizitorët si Logjistika, Industria e Shitjes me Pakicë dhe Kanaleve, Prodhimi, Industria Mjekësore dhe Bioteknologjike, Industria e Automotive dhe Lokomotivave, Industria e Ushqimit, Industria e IT dhe Elektronikës, Bujqësia, Industria e Shërbimit, Industria e Edukimit dhe Mediave janë vizitorët e synuar të kësaj shfaqjeje.
Profili i Ekspozitës
 • Transporti i automjeteve logjistike / Pajisjet e trajtimit dhe ngritjes: 
  Transporti Transporti Logjistikë: Kamion, kamion frigorifer, rimorkio, traktor, etj.
  Pajisjet e trajtimit dhe ngritjes: Forklift, AGV, Kamion paletë, Karrocë transporti, Karrocë, kontejner rrotullues, vinç, vinç kamioni, vinç lart, automjet ngritës ajror, etj.
   
 • Transporti dhe pajisjet e magazinës:
  Transportues, makinë automatike për klasifikim, Sistem robotik të trajtimit të materialeve, Depo automatike, Rack, Stacking Frame, Ashensor mallrave, etj
   
 • Sistemet dhe pajisjet e paketimit:
  Makinë mbyllëse kartoni, Makinë rripash, paletë, paletë kutie, fletë jo rrëshqitëse, film paketimi, sistem kubik dhe peshues, etj.
   
 • Teknologjia e barkodit dhe identitetit: 
  Skaner, Printer Barcode, Identifikimi i Kartelave, RFID, Printer, Etiketimi i Makinerisë, Pajisja e Automjeteve, Zgjedhja e Zërit, Sistemi i etiketimit elektronik etj.
   
 • Sistemi i Menaxhimit të Magazinës dhe Sistemi i Menaxhimit të Flotës:
  Sistemi dhe pajisjet e lidhura me transportin, sistemi inteligjent i transportit (ITS), sistemi i menaxhimit të navigimit satelitor, sistemi i menaxhimit të magazinës (WMS), planifikimi i burimeve të ndërmarrjeve, etj.
   
 • Sistemi dhe pajisjet e Internetit të Gjërave (IoT):
  Komponentët e IoT, Funksionimi i Rrjetit, Inteligjenca e Sigurisë dhe Mjedisi Inteligjent, Qyteti i Zgjuar dhe Transporti, Teknologjia e Mençur e Informacionit dhe Shtëpia e Zgjuar, Sensori, Informatika në Re, Teknologjia dhe Produkti ICT, Çipi i Ndërtuar, Arkitektura e Rrjetit, Përpunimi i të Dhënave, etj.
   
 • Përbërësi i Materialeve dhe Pajisjeve të Ndërtimit të Magazinës:
  Door Roll-up, Door Industriale Sector, Platforma Lifting, Leveler Dock, Monitor, Kuvendit të Transmisionit, rul, Brez, Zinxhiri, Device Kontrollit Elektrike, etj
   
 • Logjistika e Zinxhirit të Ftohtë:
  Pajisjet e Ftohjes, Inxhinieri e Ftohjes, Makineria e Ftohjes, Ftohja e Akullit, Kutia e Zinxhirit të Ftohtë, Pajisjet që lidhen me zinxhirin e ftohtë etj.
   
 • Shërbimi i Logjistikës:
  Shërbimi Portual dhe Doganor, Agjencia e Transportit, Kompania e Anijeve, Industria e Aviacionit, Industria e Transportit të Transportit Detar dhe Ajror, Zhvilluesit e Pasurive të Patundshme Logjistike, Parku Logjistik, Industria Bankare dhe e Financave, Industria e Investimeve, Fondi i Sektorit të Veçantë, Automjetet, Qiraja e Pajisjeve, etj.

 

Klikime: 11396

vend


mbishkrim hidhet 2 personnes derdh sallon
Bonjour,

Merci de nous komunikimi i dokumenteve të domosdoshme (ftesat, plani i sallonit ..) derdhni çmimet për noter visite.

Je suis français dhe mon Colègue është marocain. Nous partirons du Maroc.

falemnderit


Përshëndetje,

Faleminderit që të na komunikoni dokumentet e nevojshme (ftesa, plani i shfaqjes ..) për të përgatitur vizitën tonë.

Unë jam francez dhe kolegu im është maroken. Ne do të largohemi nga Maroku.

Falemnderit

0

500 Figurë u larguan