Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Taipei Plas

Nga shtatori 09, 2020 10: 00 deri në shtator 13, 2020 18: 00
886-2-2725 5200-

Plastikë Ndërkombëtare dhe Industria e Tregtisë së Gomave

Plastika është një nga materialet më të përdorura në botë, megjithatë një revolucion i ri është në horizont. Takimi TAIPEI PLAS do të ftojë kompanitë udhëheqëse anembanë botës që së bashku të eksplorojnë botën e fabrikës së zgjuar, prodhimin inteligjent, transformimin digjital, SMB dhe aplikimin për makinat e derdhura të injektimit, për të festuar temën e formimit të PLASbility-it të ri këtë vit. Taipei Plas tregon produktin nga Industria e Plastikës dhe Plastikës. Kjo ngjarje paraqet produkte si makineritë e përpunimit të plastikës, motorët e makinave, materialet e papërpunuara plastike dhe gome etj.

Kategoritë e produktit:
 • Makineri Plastike dhe Makineri për përpunimin e gomës
 • Makineri për derdhje injeksioni
 • Makineri për derdhjen e goditjeve
 • extruders
 • Printime Makineri
 • Pajisje Ndihmëse
 • Moulds & Vdes
 • Pjesë dhe aksesorë,
 • Materiale të papërpunuara, Semi-Finished dhe Finished Products
 • Robotët industrialë
 • 3D Printerë

500 Figurë u larguan