Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ëmbëlsirat dhe Snacks Ndërkombëtare Panairi i Tajvanit


From June 18, 2021 09:30 until June 20, 2021 18:00
886 (02) 2595-4212
Kategorite Ushqim & Pije

Ëmbëlsirat dhe Snacks Ndërkombëtare Panairi i Tajvanit
Panairi Ndërkombëtar i Ëmbëlsirave dhe Snaakëve (ISF) është ekspozita e vetme e dedikuar për industrinë e ëmbël dhe të lehtë

Panairi Ndërkombëtar i wembëlsirave dhe Snacks (ISF) është e vetmja ekspozitë kushtuar industrisë së ëmbëlsirave dhe ushqimeve të lehta. Snacks dhe pije nga e gjithë bota, ushqime lokale dhe unike në Tajvan, dhe snacks crossover u shfaqën në panair. Përveç kësaj, panairi tre-ditor tërhoqi 15,896 njerëz. Me mbledhjen e shumë ndërmarrjeve të famshme të ushqimit të markës, klientët mund të bashkëveprojnë drejtpërdrejt me kompanitë në panair, i cili jo vetëm promovon në mënyrë efektive kompanitë e ushqimit në panair, i cili jo vetëm që në mënyrë efektive promovon dukshmërinë e kompanive ushqimore, por gjithashtu tërheq shumë tregtarë me shumicë dhe pakicë në e drejtë për të diskutuar mundësinë e bashkëpunimeve të biznesit. Prandaj, panairi u ofron me sukses kompanive të ushqimit me mundësi të mira për të zgjeruar tregun e tyre në Tajvan.

Një eksperiencë zbavitëse dhe mikpritëse pritet gjithashtu si rezultat i ngjarjeve të ndryshme në Panairin Ndërkombëtar të Ëmbëlsirat dhe Snacks, të tilla si trendet në seminarin e industrisë, dhuratat e ofruara me blerje, snacks dhe crossover bamirësie, paradën e maskave të markës dhe skenën ngjarje.

 
PSE ISF?

ISF është projektuar dhe dedikuar ekskluzivisht për industrinë e snacks. Ekspozuesit do të jenë në gjendje të ndërveprojnë me blerësit dhe konsumatorët e drejtpërdrejtë; në të njëjtën kohë rrjet me shoqatat përkatëse të industrisë dhe shpërndarësit me ndikim të prodhimit të rostiçes së Tajvanit.

 
Kategoritë e produktit:

1. Çokollata, Produkte çokollate

  2. Candy, pasticerie e sheqerit

  3. Cake, Biskota

  4. Arra, fruta të thata dhe perime

  5. Chip, Popcorn, Snacks Rajs

  6. Paketa Pije

  7. mëngjes

  8. Djathë, kos dhe produkte qumështi

  9. Snacks të tjera

 10. Ushqimi për fëmijë

Klikime: 11174

vend


500 Figurë u larguan