Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Pastrimi i Ujit Ndërkombëtar i Ujit (Pekin) Expo

From July 24, 2020 09:00 until July 26, 2020 18:00
010-85785035 / 36 / 38

http://www.sjexpo.cn/html/rcap/


Booking.com
http://www.sjexpo.cn/html/rcap/

Pastrimi i Ujit Ndërkombëtar i Ujit (Pekin) Expo

Pastrimi i Ujit Ndërkombëtar i Ujit (Pekin) Expo

Për herë të parë, plani pesëvjeçar 13th ka përfshirë ndërtimin e civilizimit ekologjik në planin pesëvjeçar të Kinës. Nën sfondin e eksplorimit të bashkëjetesës harmonike të njeriut dhe natyrës, zhvillimit ekonomik dhe mbrojtjes së mjedisit, si për të mbrojtur, trajtuar dhe rivendosur mjedisin e frymëmarrjes dhe sigurinë e ujit të pijshëm është një problem urgjent dhe vendosmëri për t'u zgjidhur. Shitjet e automobilave kanë vendosur rekorde të reja dhe emetimet nga fabrikat dhe ndërmarrjet janë shndërruar në shkaqet kryesore të ndotjes së ajrit dhe mjegullimit të shpeshtë. Njerëzimi është duke u përballur me një kërcënim të pashembullt për shëndetin e mjedisit.

Nuk ka dyshim se gjatë viteve të kaluara 30 të reformës dhe hapjes, ndërtimi ekonomik i Kinës ka bërë përparim të shpejtë dhe ka bërë arritje të shquara, duke u bërë fuqia e dytë më e madhe ekonomike në botë. Por e panevojshme të thuhet, zhvillimi ekonomik i Kinës në një farë mase në kurriz të mjedisit ekologjik. Amerikanët nuk e kanë realizuar realisht ndërvarësinë absolute të mjedisit njerëzor dhe natyror, nuk ka qenë ende duke u vetëdijshëm për njeriun në zhvillimin e pakufizuar dhe shfrytëzimin e burimeve natyrore gjithashtu do të ketë një efekt të dëmshëm në problemet njerëzore dhe të fshehura, kështu që ndjekja e njëanshme interesat ekonomike në disa rajone ndikojnë fuqishëm në politikëbërjen mjedisore, nuk arriti të marrë moderuar parimin e pagimit të vëmendjes së barabartë në zhvillimin dhe mbrojtjen e pjesës tjetër. Ajri dhe uji janë burimet tona të përbashkëta fizike të energjisë, të karakterizuara nga marrja e energjisë së pazëvendësueshme për ta absorbuar. Ruajtja dhe ruajtja e pastërtisë së tyre është kushti kryesor dhe standardi për të siguruar shëndetin e njeriut.

CIHIE dhe AWPE "Ekspozita e dyfishtë neto" ka qenë vazhdimisht inovative sipas ndryshimeve në industri dhe treg, dhe në rritje së bashku me industrinë shëndetësore të Kinës. Si promotor dhe dëshmitar i markës së industrisë shëndetësore të Kinës dhe zhvillimit të tregut, 2017 do të zgjerojë funksionin e ekspozitës dhe do të përmirësojë vlerën e shërbimit me një formë të re. Sistemi i shërbimit gjithëpërfshirës dhe i përmirësuar, aktivitetet praktike dhe efektive, si dhe partnerët e ekspozimit profesional dhe me kualitet të lartë do të krijojnë një atmosferë ekspozuese të re dhe ekspozitë për ekspozuesit dhe vizitorët, duke krijuar një mënyrë më efikase, më të plotë, më profesionale, më gjithëpërfshirëse dhe më të saktë platformë për furnizim me pajisje dhe kërkesa.

Nga fillimi deri në fund, ekspozita "double net" e CIHIE dhe AWPE është një platformë ekologjike me burime të mëdha. Tani me ndihmën e mbrojtjes kombëtare mjedisore të planifikimit të menaxhimit të ndërtimit ekologjik dhe politikat dhe masat e ndërlidhura për të përfituar nga panairi i ekspozitës shëndetësore, burimet do të çojnë në ekspozita më efektive për ekspozuesit dhe vizitorët dhe do të vizitojnë efektin, nuk mund të plotësojnë vetëm kërkesën për zhvillimi i markës i personalizuar, i larmishëm dhe mund të nxisë ndërveprimin midis të gjithë pjesëmarrësve, evolucionit bashkëpunues, është i pasur me inovacione të vazhdueshme dhe frymën sipërmarrëse të AWPE gjithmonë është duke menduar për problemin. Në 2017, si gjithmonë, ne do të forcojmë dhe përmirësojmë më tej "platformën e resurseve ekologjike" të markës, kanalit dhe terminalit, dhe do të ngritim efektin dhe përvojën e ekspozimit në një lartësi të re.

Siç e dimë, si ekspozita më e madhe dhe më me ndikim e markës së industrisë shëndetësore në Azi, me sallat ekspozuese 10, rreth 50,000 metra katrorë të ekspozitës, vizitorë profesionistë 65,000, ekspozues 1200 nga vendet dhe rajonet 21, mbi markat 1,000 dhe vendet 12 grupeve të ekspozitave të rajoneve, këto shifra të shkëlqyera i përkasin të kaluarës. Pastrimi i ajrit të pastër popullor, pastrimi i ujit AWPE (ekspozitë e dyfishtë neto) është shtylla kurrizore e projektit të ekspozitës CHICE, sallë ekspozitë të veçantë, ekspozita është cilësia e lartë dhe ndjekja e markës së ndërmarrjeve ekstreme të shëndetit, ata kanë një ndjenjë të lartë të përgjegjësisë dhe misionit , ndërmarrja më inovative. Ata përdorin mençuri për të udhëhequr zhvillimin, inovacionin për të udhëhequr zhvillimin dhe guximin për të kapërcyer vështirësitë. Bëni çdo përpjekje dhe përkushtim, vetëm për industrinë e "dyfishtë të pastër" të Kinës nesër më të shkëlqyer!

Kategoritë e produktit:
 • pastrues ajri, pastrues ajri, automotive, komerciale: pastrues ajri HEPA, pastrues ajri aktivizimit të karbonit, pastrues ajri elektronik, pastrues ajri ultravjollcë, pastrues ajri dhomë pastër, pastrues ajri anion, pastrues ajri ajrit era, pastrues ajri arti, pastrues ajri ozonit, oksigjen bar , makinë sterilizimi deodorant, aromë e ajrit, Humidifier, Aromatherapy, llambë pastrimit të ajrit, pastrimi i ajrit të vishet, sistemi i ajrit të freskët, lloji i tavanit të pezulluar komerciale dhe shtëpiake, tifoz i ri, lloji i ri i tifozëve,
 • Produkte të tjera të pastrimit të ajrit:
  Materiale filtër, materiale filtër, ekran filtër, tifoz, llambë ultraviolet sterilizim, rrjetit të tensionit të lartë statike të energjisë, detektor PM2.5, detektor formaldehyde, monitor formaldehyde, benzinë, TVOC, detektor pluhur, counterparticle counter, formaldehid, amoniak, benzen, TVOC dhe pastrues të tjerë, lëng pastrimi; Photocatalyst, carbon activated, etj.
 • produktet e pastrimit të ujit: sistemet qendrore të pastrimit të ujit, makineritë e pastrimit të ujit, makineritë e ujit të pastër familjar / komercial, makina me pije të drejtpërdrejtë, makinë me ujë të butë, makinë uji, elektrolit me ujë të aktivizuar me energji të lartë, gjenerator të pasur me hidrogjen, gjenerator jonik kalciumi, makine me oksigjen, gjenerator alkaline, ujë të grupit të vogël molekulare, ujë të aktivizuar, makina sode, domethënë, makinë me ujë të nxehtë, ujë nano elektrolitik, kazan neto filtër, kazan, gjenerator i ujit nano energji, filxhan i energjisë nano funksioni i kujdesit shëndetësor i kupës magnetizuese të aktivizimit, mbajtja në një filxhan të mirë shëndetësor, kazan dhe pajisje të tjera të shëndetshme për ujë të pijshëm.
 • Pajisjet e testimit të cilësisë së ujit: kontrollor i cilësisë së ujit, kontrollor në internet, kontrollor, stilolaps TDS, elektrolizë, stilolaps për testimin e cilësisë së ujit, reagent PH etj.

Shkuarja

 • Gravatar

  Claudio Almeida

i interesuar

 • Gravatar

  Qishuang Liu

Qishuang Liu
Përshëndetje, Ne duam të konsultoheni me pastrimin e ujit për ekspozitën ndërkombëtare të pastrimit të ajrit (Pekin). A mendoni se data do të ndryshohet për shkak të virusit të koronës?, Ju lutem më njoftoni, ne kemi nevojë për informacione rreth tij.
0

500 Figurë u larguan