Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Shenzhen Biotech Ndërkombëtare dhe Shëndeti Industrisë Expo

Nga shtatori 11, 2020 09: 00 deri në shtator 13, 2020 18: 00
+86.755.2583.4722

http://www.biotech-expo.com/index

Booking.com
http://www.biotech-expo.com/index
Klikime: 4110

Rreth BioTech

Bëni planet tuaja tani për të marrë pjesë në Samitin Ndërkombëtar të Bioteknologjisë dhe Shëndetësisë në Shenzhen dhe Expo (Biotech) në vjeshtë në Shenzhen të Kinës.

Profesionistët kryesorë në industrinë Biotech & Healthcare do të mblidhen për të diskutuar teknologjinë më të avancuar në Shenzhen të Kinës.

Kina ka bërë zgjerimin e industrisë së bioteknologjisë dhe përmirësimin e sektorit të kujdesit shëndetësor në mesin e prioriteteve kryesore të saj kombëtare.

Me më shumë se 20% të popullsisë botërore, Kina është një treg i rëndësishëm për produktet bioteknologjike dhe luan një rol kyç në zhvillimin dhe prodhimin e produkteve bioteknike.

Ky potencial për rritje të qëndrueshme dhe lidership global në industrinë bioteknike dhe të kujdesit shëndetësor e bën Kinën një vend ideal për zgjerimin e biznesit.

Ekspertët ndërkombëtarë të industrisë bioteknike dhe profesionistët e kujdesit shëndetësor - si dhe konsumatorët e synuar - do të mblidhen në Shenzhen - vendi ideal për të organizuar bashkëpunim biznesi. Bashkohu me ne si Ekspozues këtë shtator

Shenzhen Biotech Ndërkombëtare dhe Shëndeti Industrisë Expo (Biotech) është profesionistët kryesorë në industrinë Biotech & Healthcare në Kinë. Bioteknologjia fillon në 2012.

Bioteknologjia ishte shumë e suksesshme. Shfaqjet e produkteve nga kompanitë 250 dhe programet novatore 85 tërhoqën më shumë se investitorët dhe profesionistët 30,000 dhe krijuan mundësi të vlefshme biznesi për ndërmarrjet dhe kompanitë në fushat e industrisë bioteknike dhe të kujdesit shëndetësor.

Kategoritë e produktit:
1. Informatika Shëndetësore dhe Bioteknologjia inovative

Rezultatet e fundit të hulumtimit të gjenomikës; platformat e analizës së të dhënave; IT platforma; platformat cloud-informatikë; prodhimi bionik, biomasa dhe bio-prodhimi; pajisjet bio-prodhuese dhe teknologjitë bio-monitoruese; teknologjitë e testimit gjenetik; sëmundjet e teknologjive diagnostikuese; cloud shëndetësor; qendrat e rehabilitimit për sëmundjet metabolike; bioteknologjia dhe produktet biomjekësore.

2. Pajisjet Mjekësore dhe Bio-Shërbimet

Pajisjet mjekësore për laborator klinik; Pajisje mjekësore; rehabilitimin dhe produktet e kujdesit; produkte mjekësore për kujdesin shëndetësor familjar; pajisjet e shëndetit digjital të veshur; shëndeti i lëvizshëm; telemjekësisë; e-mjekësi; agjencitë përkatëse në çështjet ligjore, financat dhe inkubacionin e teknologjisë.

3. Shëndeti 2.0 Services (Produktet dhe shëndeti i shërbimit 2.0)

Menaxhimi shëndetësor i personalizuar dhe i digjitalizuar; kujdesin e moshuar; shërbimet profesionale të kujdesit për nënën dhe fëmijët; Kujdes shëndetësor TCM; produkte të reja të kujdesit shëndetësor; kozmetikë mjekësore; sportive dhe palestër; shëndetësor të lartë dhe kohë të lirë.

4. Bujqësia dhe Bio-edukate

Bio-kultivimit; bio-ushqen; drogat bio veterinare; bio-pesticide; bio-plehra; vaksinat e kafshëve; teknologjitë kontrolluese të dëmtuesve; bio-resurset detare.


Booking.com

500 Figurë u larguan