Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Festivali Ndërkombëtar i Reklamimit në Chengdu


From March 25, 2021 09:30 until March 28, 2021 18:00
028-69883888

 

Festivali Ndërkombëtar i Reklamimit në Chengdu

 

Festivali Ndërkombëtar i Reklamimit në Chengdu

ASE CHENGDU, si një festival blerës i industrisë së reklamave në Kinën qendrore dhe perëndimore, mbahen në CHENGDU çdo pranverë, e cila përbëhet nga pajisje reklamimi dhe shkëmbimi i materialeve të biznesit, Gaofeng BBS, ceremonia e dhënies së çmimeve, ekspozita e turneut të punimeve dhe pjesë të tjera. Bazuar në tregun kinez, ekspozita vazhdon me tendencën ndërkombëtare dhe gjithmonë i kushton vëmendje teknologjisë kreative të industrisë së reklamave, e cila ndikon në zhvillimin e industrisë. Pas 15 viteve të reshjeve dhe zhvillimit, ASE CHENGDU2018 vazhdon të marrë "risi kulturore, krijuese dhe teknologjike" si temë, të zgjerojë shkallën e ekspozitës dhe hapësirës së ekspozitës, për të përmbushur më tej nevojat e blerësve në fusha të ndryshme.

 

Tre pikat kryesore të ekspozitës

1. Sigurimi i cilësisë - Chengdu do të përqendrohet në krijimin e një prej tre ekspozitave kryesore profesionale, ekspozitës profesionale të industrisë së reklamave në Kinë perëndimore dhe mbledhjen e madhe të profesionistëve kryesorë dhe blerjen në Kinë qendrore dhe perëndimore.

 

2. Marrja e markave - Prodhuesit e markave të njohura po bashkohen, përfshirë: HP, MIMAKI, Roland, Canon, MUTOH, Epson, Jin Hengfeng, cyber, perandor, perandor, figura e dashurisë, perëndimi, ngjyra elegante, Z. Wei, Nakano, varkë fluturuese, një shtyp, punëtorët janë, lokale, u ngjitën, Michael zi, mirë informuar, Hawk, w, d, dhe gjithçka është deri në, Kexing, Oakley , shkenca popullore, shpesh Texaco, shenjat e paqes, fabrika tregojnë, pilivesa fluturuese, Makao, Hong Kong, Seine, të detyruar, McCann Cardan, Louis Gaden, bukuria e lirë dhe fjalë të lehtë, tregojnë, Jia Xin Hui, pluripotent dhe kështu me radhë më shumë se 700 Ndërmarrja e re dhe e vjetër dhe ekspozita e markës në ekspozitë, sipërfaqja e ekspozitës është më shumë se 90,000 metra katrorë dhe ekspozita e temës së reklamave do të arrijë në metra katror 70,000.

 

3. Kombinim gjigant - Ekspozita Dena dhe ekspozita e famshme botërore e ekspozitës sponsorizojnë bashkëpunimin ndërkombëtar bashkëkohor ndërkombëtar të ekspozitave Shanghai, LTD. Bashkëpunimi i fortë, integrimi i burimeve në lindje dhe perëndim, avantazhet vendore dhe të jashtme, promovojnë zhvillimin e madh të tregut të reklamave perëndimore të Kinës, ofrojnë një platformë tregtare profesionale për pajisjet globale dhe blerësit, së bashku krijojnë ngjarjen e dytë më të madhe të industrisë së reklamave në Kinë!

 

Fushata e fortë e publicitetit, ftesë e saktë e blerësit

Infiltrimi i publicitetit në profesionistët e industrisë vertikale, duke përdorur në natyrë, mediat masive, mediat profesionale, tregun profesional, siç është interneti, nga mediat për të shpërndarë treguesin, agjentët dhe blerësit, në kombinim me komitetin organizues të organizimit të gjerë të të dhënave të audiencës dhe efektin aktual të audiencës, me shumë kënd, për të gjithë shumicën dërrmuese të njerëzve në industri për të ndërtuar ngjarjen më të rëndësishme të komunikimit të reklamave blerëse.

 

Faqet e internetit të famshme B2B brenda dhe jashtë vendit (ftoj blerësit dhe importuesit ndërkombëtarë të importit)

Baidu, Google dhe motorët e kërkimit për promovimin e mediave të reja (Weibo, WeChat, BBS, grupi QQ) publicitet sinkronizimi publicitet pikë-to-pikë sinkronizim blerësit saktësi reklamat në natyrë (ashensorë, autostradë, reklamat metro) mediat e shkruara (të vështira në gazetat / revistat e njohura të vendit të botuara gjerësisht dhe raportet e lajmeve) mediat e integruara (TV, radio, gazeta dhe raporte të tjera të plota) shoqata / dhoma e tregtisë në vend dhe jashtë vendit bashkëpunimi për të promovuar rrjetin global të tregtisë Komiteti organizues ka bërë progres të vazhdueshëm përmes kanaleve të shumta

 

Produkt Kategoria:

1. Pajisjet dhe materialet e teknologjisë së printimit me bojë digjitale: pllaka industriale me pllaka digjitale për shtypjen e bojërave dhe materialeve, media të shtypi për shtypi për pjatë të sheshtë dhe pajisje, pajisje dixhitale me shtypje me bojë, pajisje fotografike të gjitha llojet e harxhimeve dixhitale me bojë dhe komponentë

2. Printera dhe harxhuese: seri printera: printera gjilpërë, printera lazer, etj; Furnizime për printim: fishek, tonerë, fjongo, tonerë, bojë etj

3. Signage dixhitale: makina reklamuese, ekran LCD, sistemi i ekranit LED, ekran 3D me sy të zhveshur, ekran me shumë ekran, imazh virtual, etj; Sistemi i lëshimit të informacionit multimedial, sistemi i kontrollit interaktiv me prekje, makina e integruar e kontrollit me prekje, paneli i kontrollit me prekje etj

4. Akrilik: fletë akrilike, produkte të përfunduara, lëndë të para, etj

5. Shenjë, shenjë pajisje dhe shenjë: gdhendje me lazer makine, gdhendje CNC makinë, saldim makine, optike lazer prerja makine, mini prerje makine, gdhendje reklamues makine, makinë bending, slotting makine, prerja plotter, makinë lustrim, prestar, etc.signage

6. Ekspozita, POP dhe objektet komerciale: pajisje ekspozimi, dizajn hapësinor komercial, materiale dekorimi, rafte dhe kabinete për shfaqje mallrash; Pajisjet e teknologjisë së automatizimit të biznesit, promovimin e shitjeve dhe pajisjet promovuese

7. LED: pajisje LED ekran, dizajn hapësirë ​​komerciale dhe materialet e dekorimit, promovimin e shitjes dhe pajisjet promovuese, të gjitha llojet e kutive të lehta, bordi udhëzues të lehta, fjalë shkëlqen, makine multimedia reklamimi, dy-anë dhe tre-anë ekran me ngjyra flip, etj

8. Dhurata dhe vepra artizanale

9. Teknologjia dhe pajisjet masovike

10. Kompanitë kreative, kompanitë e projektimit, institucionet kërkimore shkencore, parqet reklamuese, etj

Klikime: 12490

vend


500 Figurë u larguan