Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare për Plastikë dhe Industri gome Kinaplas Kinë

Nga maji 21, 2019 09: 00 deri në maj 24, 2019 18: 00
(852) 2516 3311 / (852) 2516 3325

Shfaq historinë

Duke shoqëruar rritjen e industrive të plastikës dhe gomës të Kinës për më shumë se 30 vjet, CHINAPLAS është bërë një takim i shquar dhe platformë biznesi për këto industri dhe gjithashtu ka kontribuar shumë në zhvillimin e tyre të begatë. Aktualisht, CHINAPLAS është panairi kryesor botëror i plastikës dhe gomës, dhe gjithashtu i njohur gjerësisht nga industria si një nga ekspozitat më me influencë në botë. Domethënia e tij është tejkaluar vetëm nga Panairi i K në Gjermani, panairi i parë i plastikës dhe gomës në botë.

Vizitorët tanë përfshijnë prodhuesit / agjentët / distributorët / organizatat e serviseve nga industritë e:
 • Automobil
 • Ndërtesa dhe Infrastruktura e Qytetit
 • Kimikatet dhe lëndët e para
 • E & E, TI & Telekomunikacioni
 • Këpucë
 • Paketimi Përdoruesi i fundit (përfshirë ushqimin, pije, mallin etj.)
 • Produkte Plastike të Përgjithshme
 • Ndriçim dhe LED
 • Prodhim makine
 • Mjekësor
 • Mold & Die
 • Ambalazh
 • Mobilje plastike
 • Ripërdorim dhe riciklim
 • Produkte gome
 • Sport & Leisure
 • lodra
 • Wire & Cable
 • Të tjerë: shkrimi, mjete dore, etj
Fushëveprimi i Ekspozitave
Makineri dhe pajisje
 • Teknologjitë 3D
 • Pajisjet Ndihmëse
 • Makineri për derdhjen e goditjeve
 • Extruders & Extrusion Lines
 • Teknologjia e filmit
 • Automatizimi i Integruar
 • Makineri për derdhje injeksioni
 • Makineri dhe fabrikë për mbarimin, dekorimin, shtypjen dhe shënimin
 • Makineri për shkumë, resina reaktive ose të përforcuara
 • Makineri dhe pajisje për përpunim dhe riciklim
 • Matja dhe Pajisjet e Testimit
 • Mold & Die
 • Makineri Përpunimi dhe Përpunimi të Tjera
 • Pjesë dhe Përbërës
 • Shtyn & Makineri Saldimi
Materiale të papërpunuara, Auxiliaries
 • 3D Materiale Shtypi
 • aditivëve
 • Ngjitëse dhe Ngjitëse
 • Bioplastics
 • Komponimet Veshje
 • Pigmente me ngjyra dhe Masterbatches
 • Mbushës dhe përforcim
 • Shkume dhe Intermediates
 • Përbërje dhe fibra përforcuese
 • artikuj prej kauçuku
 • Elastomers termoplastik
 • thermoplastics
 • Produkte gjysëm të gatshme

i interesuar

 • Gravatar

  Kakageldi

500 Figurë u larguan