Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Sigurisë dhe e Shëndetit në Kinë (CIOSH)

From September 23, 2019 09:00 until September 25, 2019 18:00
+ 86 10 57233027

http://www.ciosh.com/nav/1.html


Booking.com
http://www.ciosh.com/nav/1.html

Ekspozita Ndërkombëtare e Sigurisë dhe e Shëndetit në Kinë (CIOSH)

Me kalimin e kohës, por misioni fillestar nuk do të ndryshohet kurrë, ne gjithmonë i përmbahemi parimit të sigurisë së pari

Ndërkohë që shoqëria e sotme vazhdon të kërkojë përfitimet e shfaqura nga "të shkurtra, të butë dhe të shpejtë", por injoron shpirtin e cilësisë së produktit, ne apelojmë në regresin e shpirtit artizanal. Artizanët e mbrojtjes së punës janë duke u përpjekur për të përmirësuar cilësinë e produktit nga 99% në 99.99%, për të cilat qëllimi i tyre është të prodhojnë produkte të shquara me cilësi më të lartë përtej kolegëve të tjerë dhe ata kanë këmbëngulje të papërkulur dhe ndjekje të mallrave më të zgjedhura .

Në vitin e ri, ne do të jemi të vendosur në industrinë tonë

Në vitin e ri, ne do të jemi të prirur për industrinë tonë, për të siguruar mbrojtjen më pragmatike dhe më të besueshme të sigurisë për industrinë e sigurisë dhe shëndetit në punë nga shërbime shumë më të specializuara, do të përqendrohemi në të gjithë industrinë, e grupeve të blerjes nga mënyra më e ndërkombëtarizuar; dhe ne do të rritim zhvillimin, për të krijuar platformën superexcellent të komunikimit me markat kryesore në industri për industritë relevante mbështetëse.

ne gjithmonë i përmbahemi parimit të sigurisë së pari

Me kalimin e kohës, por misioni fillestar nuk do të ndryshojë kurrë, ne gjithmonë i përmbahemi parimit të sigurisë, marrim seriozisht fuqinë e novacionit shkencor dhe teknologjik, dhe avokojmë modelin e bashkëpunimit të favorshëm, kështu që shkalla e ekspozimit është vazhdimisht nxitur, grupi i audiencave është zgjeruar në mënyrë të vazhdueshme, mbështetjet nga të gjitha qarqet janë duke stimuluar vitalitetin e fuqishëm të përparimit të CIOSH dhe luftës përpara.

Ekspozita Ndërkombëtare e Sigurisë dhe e Shëndetit në Kinë (CIOSH)

Kujdesuni shpirtit zgjuarsi të artizanëve

Të ushqej frymën e zgjuarsisë së artizanëve, të mbajë këmbënguljen e industrisë dhe të falënderojë sinqeritetin e anëtarëve të familjes. , International Expo për Sigurinë dhe Shëndetin në Punë në Kinë (CIOSH) do të ketë një takim me ju në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitave të Shangait, për të goditur erën pranverore të industrisë për një vit tjetër CIOSH do të përqendrojë të gjithë "artizanët e mbrojtjes së punës" në të gjithë vendin, për të bërë njerëzit e mbrojtjes së punës "dhe për mbrojtjen e punës expo" të rriten së bashku, dhe të luajnë këngën "artizanët e Kinës dhe mbrojtja e punës, të gjitha në një familje" së bashku!

Rreth kategorive të ekspozitës:

mbrojtja e kokës, mbrojtja e fytyrës, mbrojtja e syve, mbrojtja e dëgjimit, mbrojtja e frymëmarrjes, mbrojtja e duarve, mbrojtja e këmbës, mbrojtja e trupit, mbrojtja e lartësisë së lartë, pajisjet e inspektimit, paralajmërimet e sigurisë dhe pajisjet mbrojtëse të lidhura me to, çertifikimi i produktit, trainimi i sigurisë, etj.

Shkuarja

  • Gravatar

    Suzanne Chan

500 Figurë u larguan