Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Tianjin International Jewelry Fair (Vjeshtë)

From October 31, 2019 09:00 until November 04, 2019 17:00
18822530929

Tianjin International Jewelry Fair (Vjeshtë)

Në vitet e fundit, me zhvillimin e shpejtë të ekonomisë së Kinës dhe përshpejtimin e urbanizimit, industria e bizhuteri e Kinës po zhvillohet me shpejtësi dhe ka një trend të dukshëm të bizhuteri të larmishme dhe kulturës së lodhshme. Tregtarët e bizhuteri janë vazhdimisht në kërkim të mënyrave efektive për të promovuar kulturën e bizhuteri në jetën kulturore të të gjithë rajonit Pekin-Tianjin-Hebei. Ekspozita është një nga kanalet kryesore të zgjedhur nga bizhuteritë. Me përfshirjen e saj, ekspozita tërheq shumë ekspozues, dhe vizitorët janë më se të lumtur për të vizituar ekspozitën. Ata komunikojnë drejtpërdrejt me ekspozuesit në faqen e ekspozitës për të siguruar qasje efektive në informacionin e industrisë nga të gjitha aspektet.

Si një qytet thuajse i parë në Kinë, Tianjin është qendra ekonomike e Kinës veriore dhe qendra ekonomike e rajonit të Bohaiut. Tre mundësitë strategjike të zhvillimit të koordinuar të Pekinit, Tianjin dhe Hebei dhe rripit ekonomik të lumit Yangtze do të shfrytëzohen plotësisht për të përfituar nga mundësitë strategjike të zhvillimit të mbivendosura të zhvillimit të koordinuar të Pekinit, Tianjinit dhe Hebeit, One Belt And One Road , Zona e tregtisë së lirë Tianjin dhe zona kombëtare demonstrative e pavarur e inovacionit.

Kina (Tianjin) ekspozitë ndërkombëtare bizhuteri (bizhuteri), është një ngjarje kryesore industrinë e bizhuteri vendase, ka mbajtur me sukses 17 terma të njëpasnjëshme, ekspozita e fundit tërhoqi më shumë se ekspozuesit 580 nga e gjithë bota, zona ekspozitë e më shumë se 20000 metra katrore të zhvilluara për nivelin më të lartë të Kinës veriore, festat më të forta dhe më me ndikim në biznese biznesi!

Ekspozita e bizhuteri në qendër Tianjin meijiang ekspozitë përsëri filloi! Në atë kohë, ne do të ofrojmë shërbim gjithëpërfshirës dhe të zhytur në mendime, t'ju ftojmë të merrni pjesë në praninë!

Kategoritë e produktit:
  • Bizhuteri: bizhuteri diamanti, bizhuteri ari, bizhuteri argjendi, bizhuteri platini, bizhuteri palladio, bizhuteri gemesh, zbukurim bizhuteri, bizhuteri, bizhuteri ari, bizhuteri perla, bizhuteri kristali, bizhuteri jade, bizhuteri arti etj.
  • Gurë të çmuar dhe lëndë të para: diamant, smeraldi, jade bardhë, huanglongyu, perla, bizhuteri margaritar, gur gjysëm të çmuar, guri artificial, safir të kuq, smeraldi, turmalinë, kristal, bruz, akvamarin, amber, agat, metal të çmuar etj.
  • Ari: ari, monedha, fletë ari, shikon ari dhe produkte të tjera ari;
  • Produkte të ngjashme: lodh, gdhendje kristali, aksesorë të modës, mostra minerale, makineri, pajisje, mjete dhe paketim, institucionet e industrisë, institucionet e vlerësimit, media, etj.
  • Tërheqja e investimeve dhe zona e imazhit: parku industrial i bizhuteri, qyteti i bizhuteri, qendra tregtare bizhuterish, qendër biznesi specialiteti.

500 Figurë u larguan