Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Ekspozita e Arsimit të Lartë në Kinë (HEEC) - Autumn

Nga nëntori 01, 2019 09: 00 deri në nëntor 03, 2019 18: 00
At Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitave Nanjing Adresa: 88 Longpan Rd, Xuanwu Qu, Shi Nanjing, Jiangsu Sheng, Kinë, 210089
+ 86-10 84556677-

http://www.heexpochina.com/

Booking.com
http://www.heexpochina.com/
Kategorite IT & Teknologjia, Arsim
Klikime: 2395

c528.png - 658.42 kB

Ekspozita e Arsimit të Lartë të Kinës (HEEC)

Ekspozita e Lartë e Arsimit të Kinës (ish Ekspozita Kombëtare e Arsimit Kombëtar e krijuar në vjeshtën e 1992) u zgjodh në "Ekspozitat e Preferuara" nga Ministria e Tregtisë "në 2015. Në 2016, Shoqata e Kinës e Arsimit të Lartë hyri në një partneritet strategjik me Ekspozitat Reed Sinopharm për të bashkëorganizuar HEEC. Në 2017, Shoqata e Kinës e Arsimit të Lartë u zgjodh në "Organizatorët e Ekspozimit të Preferuar" nga Ministria e Tregtisë. Në janar 2018, ajo u miratua nga Ministria e Arsimit dhe u riemërua në Arsimin e Lartë të Arsimit të Kinës (HEEC). Duke ofruar ekspozita, konferenca, forume dhe gara në një vend, HEEC është e përkushtuar që të tregojë arritjet më të fundit në arenën e arsimit të lartë të Kinës, duke lehtësuar vendin që të zhvillohet në një komb të madh të arsimit të lartë dhe duke u ndërtuar në një ngjarje portreti për të promovuar arsimit të lartë.

HEEC është një ngjarje kryesore në Azi, e cila shërben si platformë shërbimi me një ndalesë, premium, gjithëpërfshirëse dhe shumë profesionale për shfaqjen e instrumenteve të arsimit të lartë, shkëmbimin e arritjeve praktike të arsimit, trajnimin profesional të mësuesve, transformimin e arritjeve të teknologjisë së teknologjisë, shërbimet teknologjike dhe biznesin negociatave.

Në mënyrë që të zbatojë frymën e Kongresit Kombëtar të Partisë Komuniste të Kinës, të përmbushë misionin për të kultivuar talentet përmes edukimit moral, të lehtësojë zhvillimin e arsimit të lartë të qendrës cilësore, të promovojë misionin e vendit për të ndërtuar Kinën në një komb të fortë më të lartë arsim, dhe të shkruajë një kapitull të ri për modernizimin e arsimit të lartë të Kinës në një epokë të re, Ekspozita Kombëtare Arsimore Institucionale u riemërua në Arsimin e Lartë të Arsimit të Kinës (HEEC) me miratimin e Ministrisë së Arsimit.

HEEC do t'ju sjellë një eksperiencë të re:
  • Integrimi i burimeve për të çuar përpara përmirësimin në industri

Për të shërbyer më mirë kultivimin e talenteve në institucionet e arsimit të lartë duke forcuar cilësinë e ekspozitës dhe inovuar modelin e zhvillimit, Shoqata e Kinës e Arsimit të Lartë tani bashkohet me Ekspozitat Reed Sinopharm për të bashkëorganizuar HEEC.

HEEC është një ngjarje kryesore në Azi, e cila shërben si platformë shërbimi me një ndalesë, premium, gjithëpërfshirëse dhe shumë profesionale për shfaqjen e instrumenteve të arsimit të lartë, shkëmbimin e arritjeve praktike të arsimit, trajnimin profesional të mësuesve, transformimin e arritjeve të teknologjisë së teknologjisë, shërbimet teknologjike dhe biznesin negociatave.

  • Konferenca dhe forume shumë autoritative duke u fokusuar në çështjet kryesore të industrisë

Ekspozita fokusohet në mësimin praktik të institucioneve të arsimit të lartë dhe ka për qëllim formimin e tre platformave që mbulojnë mësimdhënien dhe kultivimin e talenteve, mësimin praktik dhe ndërtimin laboratorik, shfaqjen moderne të instrumenteve arsimore; përveç kësaj, ka më shumë se një duzinë forume kryesore dhe gati njëqind ligjërata akademike që do të mbahen njëkohësisht.

Konferencat mbulojnë tema të larta të industrisë, si politika, transformimi i arritjeve arsimore, punësimi dhe ndërmarrësia, ndër të tjera.
  • Industria / Education / Akademia / Application

HEEC është e angazhuar për ndërtimin e një platforme të lartë për bashkëpunimin midis institucioneve dhe ndërmarrjeve në kombinim me edukimin praktik, si dhe një platformë për nisjen e produkteve të reja dhe teknologjive të reja.


Booking.com

500 Figurë u larguan