Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ekspozita Ndërkombëtare e Makinerisë dhe Veglave të Kinës (CIMES)


From September 07, 2020 09:30 until September 11, 2020 18:00
86-10 82602362

 

Ekspozita Ndërkombëtare e Makinerisë dhe Veglave të Kinës (CIMES)

 

Ekspozita Ndërkombëtare e Veglave dhe Veglave të Makinerisë në Kinë

CIMES (Ekspozita Ndërkombëtare e Veglave dhe Veglave të Makinerisë së Kinës) është ekspozita më e madhe ndërkombëtare e mjeteve dhe mjeteve të makinës që nga EMO në Gjermani dhe IMTS në Çikago, SHBA. Ajo është mbajtur në Pekin dy herë që nga viti 1992, e cila ka fituar favor dhe mbështetje të madhe si në industritë vendase dhe të huaja të prodhimit, përdoruesit e pajisjeve dhe ndërmarrjet e qarkullimit të tregtisë së jashtme. Pas gati 30 vjet zhvillimi, CIMES ka bërë përparim të madh në lidhje me ndërkombëtarizimin. Mbi 1,300 prodhues nga 32 vende dhe rajone marrin pjesë në çdo seancë, me raporte në vend nga mbi 200 media vendase dhe të huaja. Nuk ka dyshim se 2020 15 CIMES do të bëjë përsëri arritje të shkëlqyera. Parashikohet që do të ketë 1,500 pjesëmarrës në vitin 2020, me mbi 150,000 shikues.

 

Përqëndrohu në 5G

Përqendrohuni në aplikimin e 5G në fushën e internetit industriale. Me afrimin e epokës 5G, 5G është bërë një shtyllë në fushën e internetit industriale. Organizatori planifikon të ftojë Huawei, Lenovo, Alibaba Cloud, Foxconn dhe ndërmarrje të tjera, të krijojnë zona ekspozuese industriale në Internet me dorë dhe të shfaqin aplikimin e internetit industrial në fushën e perceptimit inteligjent, lidhjes së përgjithshme, modelimit digjital, analizës së njëkohshme , kontroll të saktë dhe optimizim iterativ.

 

CIMES 2020 do të kujdeset për trendin e zhvillimit të industrisë së mjeteve të makinës ndërkombëtare, të mbledhë produktet teknologjike të teknologjisë së përparuar të ndërmarrjeve dhe të udhëheqë trendin e ri të zhvillimit të industrisë, duke paraqitur gjashtë pika kryesore:
  1. Ai fokusohet në aplikimin e 5G në fushën e Internetit industrial
  2. Samiti i liderëve global tregon udhëheqësit e industrisë
  3. Peizazhi me frekuencë të lartë BBS interpretimin e "karnavalit"
  4. Blerësit jashtë shtetit grupojnë së bashku për të krijuar mundësi të pakufizuara biznesi
  5. Zona karakteristike e ekspozitës udhëheq trendin e teknologjisë së përparuar
  6. Ekspozita e rregullt, shërbim i plotë për të ndihmuar ekspozuesit në të gjithë zhvillimin

 

Produkt Kategoria:

Vegël makine për prerje metalike, vegël makinerie për formimin e metaleve, pajisje për përpunimin e metaleve, pajisje për përpunimin e tubave metalikë, qendër përpunimi, tempull me makinë, vegla makinerie elektrike të shkëndijëve, pajisje për pajisje makine, pajisje shtesë, pajisje elektrike, pjesë funksionale dhe përbërës, mjete makine, matëse mjet, vegël prerëse, shigjeta, këmbët shtrënguese, tre makina matëse koordinative, gërryes, pajisje matëse precize, ku të ndërtohen pajisje, pajisje të falsifikimit, trajtim të nxehtësisë, pajisje për saldim dhe prerje; njësi prodhuese fleksibël, sisteme CNC, sisteme të ngulitura, sisteme servo, etj. robotë inxhinierikë; Kontrolli i frekuencës dhe shpejtësisë alternative, sensori, motori, kontrolluesi i programueshëm dhe teknologjia Xiangfu, sistemi i transmetimit dhe kontrollit elektrik, transmetimi mekanik, transmetimi hidraulik dhe transmetimi i ajrit; teknologjia dhe pajisjet e përpunimit të kushinetave, teknologjia dhe pajisjet e përpunimit të ingranazheve, teknologjia e përpunimit të mykut dhe pajisje dhe teknologji të tjera të prodhimit automobilistik nologji dhe pajisje

Klikime: 20351

vend


informacion de ferias en 2020
deseamos informacion de feria sq Kinë de ventiladores centrifugat, valvulat rrotulluese, ashensorët e kovave, transportuesit e vidhave, qeset e filtrave të pluhurit
0

500 Figurë u larguan