Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi Ndërkombëtar i Artit (Art Plus Shanghai)

Nga tetori 23, 2019 09: 00 deri në tetor 27, 2019 18: 00
+ 8621 20893591-
Kategorite Arte dhe Mjeshtëri
Klikime: 8901

Organizuar nga Donghao Lansheng Group, sipërmarrës i China International Import Expo, dhe sipas treguesit të qeverisë kineze për zgjerimin e ndikimit të zgjeruar dhe efektin e tregut të CIIE, "Rripin dhe Rrugën" Art Plus Shanghai Panairi Ndërkombëtar është një iniciativë kërkimi pioniere në Shanghai kozmopolit . Synimi për të qenë një platformë shërbimesh të nivelit të lartë për tregun ndërkombëtar të artit, panairi synon nxitjen e shkëmbimeve midis artit kinez dhe atij të huaj dhe lehtësimin e mëtejshëm të tregtisë dhe qarkullimit ndërkombëtar të tregut të artit.

Organizatori i Art Plus Shanghai do të bashkëpunojë me Shanghai FTZ International Culture Investment dhe Zhvillim Co., Ltd. për të integruar burime të ndryshme me artin si thelbin. Në varësi të inovacionit të politikave, hapjes së lartë dhe përparësisë së lëvizësit të parë, Shanghai FTZ mbron kanalin e artit nëpërmjet katër funksioneve kryesore: shërbimin publik, shërbimin e kanalit, shërbimin e transaksionit dhe shërbimin mbështetës. Art Plus Shanghai krijon platformën për të udhëhequr artin klasik të botës në Kinë dhe "sjellë" kulturën e huaj, duke lënë artin e shquar të Kinës të shkojë globalisht dhe të zgjerojë ndikimin e saj. Përmes përzierjes dhe përplasjes së artit kinez dhe të huaj, ne do të krijojmë një treg shumëpalësh të artit dhe do ta bëjmë botën të njohë më shumë për Kinën, ta pranojmë Kinën, ta duam Kinën dhe të jemi të gatshëm për të mbledhur artin kinez.

Në të njëjtën kohë, Art Plus Shanghai kombinon avantazhet e veta: organizata e klientëve të VIP-ve të kolegëve për kolektorë lehtëson transaksionet e artit; ekspozita virtuale e ekspozitës virtuale online 365 do të lejojë çdo dashnor të artit të gëzojë të gjitha llojet e ekspozitave të artit pa e lënë shtëpinë; mbulimin e plotë të marketingut të integrimit të medias dhe promovimin e përmbajtjes së artit profesional. Në epokën e sotme të internetit, ne shpresojmë që të sigurojmë garanci me cilësi të lartë për bashkëpunim të qëndrueshëm dhe reciprokisht të dobishëm përmes marketingut matriks të integrimit online dhe offline, me qëllim krijimin e platformës së parë gjithëpërfshirëse për artin në Kinë.

Sigurisht
Galeri arti
Jam i interesuar të marr pjesë në panairin ndërkombëtar të artit 2020.

500 Figurë u larguan