Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

VR AR & New Technology Experience Show

Nga tetori 30, 2019 09: 00 deri në nëntor 01, 2019 18: 00
+ 86-21-3110-5930

http://www.vrarshowchina.com/?home

Booking.com
http://www.vrarshowchina.com/?home
Klikime: 3258
Vetëm për VR ㆍ AR!
Gjithcka mbi New Experience!
Shfaqja më emocionuese vizuale në Kinë

Industria VR ㆍ AR është një treg thelbësor i teknologjisë së ardhshme dhe ka tërhequr shumë korporata të mëdha globale dhe vëmendjen e publikut, veçanërisht në Kinë. Tregu i Kinës VR AR po rritet me një ritëm të jashtëzakonshëm me kapital të madh, mbështetje nga qeveria dhe penetrimin e kompanive të ndryshme IT në treg. tregu kinez për VR ㆍ AR do të vlerësohet në RMB 55 miliardë, që është rreth një përqindje 30% të tregut global VR / AR. Ne shohim përpara për biznesin tuaj të suksesshëm në Kinën VR / AR & New Teknologjia Show përvojë!

Profili i vizitorit
 • VR ㆍ AR dhe entuziast i Teknologjisë së Re
 • kompania, përdoruesi, shpikësi, drejtori, operatori
 • zhvilluesi, programuesi, inkubatori, departamenti i blerjes
 • pronari i dhomës, QV, fillimi, shoqata, mediat
 • krijuesi, kushdo që dëshiron të luajë
Kategoritë e produktit:
 • VR ㆍ AR Software dhe platformë
 • Hardware dhe sistemi / Zgjidhja
 • Operacioni dhe prodhimi
 • Pajisje
 • Pajisja e veshur
 • Zgjidhja vizuale e IT
 • Tërheqje dhe argëtim
 • Lojë video dhe përmbajtje
 • Teknologji e re

Booking.com

500 Figurë u larguan