Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Dhuratat Aziatike dhe Tregtimet e mallrave të udhëtimit

Nga tetori 27, 2020 09: 00 deri në tetor 29, 2020 18: 00
(852) 2700 6726

https://www.asiangnt.com/en-index.php

Booking.com
https://www.asiangnt.com/en-index.php

Dhuratat Aziatike dhe Tregtimet e mallrave të udhëtimit

Një shfaqje kryesore ndihmuese për mallrat aziatike të dhuratave dhe udhëtimeve çdo tetor në Hong Kong

Për më shumë se një dekadë, Asian Giftware Show ka qenë një vend kryesor i ndihmës për dhuratat dhe çmimet e bëra nga aziatikat në Hong Kong çdo tetor. Që nga 2018, shfaqja u riemërua si aziatike Gifts & Travel Goods Show, duke qenë një nga ngjarjet bashkëkohore të MEGA SHOW SERIES, me kategorinë e sapo shtuar të mallrave të udhëtimit. Trego vendos për të bërë një platformë të zgjeruar për të kujdesem për një gamë më të gjerë të blerësve që janë në kërkim të dy dhuratave dhe mallrave të udhëtimit nën një çati.

Dhuratat Aziatike dhe Tregtimet e mallrave të udhëtimit

Dhuratat Aziatike dhe Tregtimet e mallrave të udhëtimit do të zhvillohen gjatë tre ditëve gjatë javës së fundit të tetorit në Qendrën e Konventës dhe Ekspozimit të Hong Kongut. Datat e shfaqjes që përputhen me kohëzgjatjen e pikëve në tetor është një përshtatje e mirë për blerësit globale që janë në qarkun ndihmës të vjeshtës së Jugut të Kinës Jugore. Vitin e kaluar, shfaqja me tema dhuratëesh ka mbledhur ekspozuesit 293 nga Kina, Hong Kongu, Tajvani, India, Indonezia, Koreja e Jugut, Tailanda, Vietnami, Bangladeshi dhe Singapori për të shfaqur të mirat më të fundit të sendeve të tyre, aksesorë të modës, çantave dhe mallrave të udhëtimit në kabina 353 para blerësve të 12,500 që vijnë nga vendet dhe rajonet 110.

Kategoritë e produktit:

1. giftware

 • Reklama Dhurata
 • Arte, Mjeshtëri dhe Items dekorative
 • Primet promovuese
 • Dhuratat e korporatave
 • Dhurata dekorative
 • Dhuratat Elektronike dhe Teknike
 • Të fala
 • Giftwrap & Packaging
 • Personal Care & Wellness Produkte

2. Mallrat e udhëtimit

 • Çanta udhëtimi
 • Valixhe
 • Biznes Tregtisë
 • Çanta dhe Produkte lëkure
 • backpacks
 • Rastet e Laptopit
 • Rastet e Pasaportave dhe Kuletat
 • Pajisje të Udhëtimit Teknik
 • Etiketat e çantave dhe rripat
 • Mbulon Bagazhi
 • Ingranazhet e udhëtimit për fëmijë
 • Jastëkët e Udhëtimit

3. Aksesorë të modës

 • Xhevahire modës
 • Watches & Syze dielli
 • Aksesorë dhe pajisje për veshje
 • Rripa dhe kova Doreza dhe dorashka
 • Handbags & Kuleta
 • Mallra të Vogla Lëkure
 • Headwear & Neckwear
 • Aksesore flokeve
 • Raste Smart Phone dhe Aksesore
 • Pajisje të tjera të jetesës
Akkarapol
Ka shumë gjëra të udhëtimit. Është e mrekullueshme

500 Figurë u larguan