Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kina Shanghai International Wheel Exhibition (CIWE)

From August 07, 2020 09:00 until August 09, 2020 15:00
+8618321659601

Kina Shanghai International Wheel Exhibition (CIWE)

Trendi i përmirësimit të konsumit të automobilave dhe personalizimit bëhet më i spikatur

Trendi i përmirësimit të konsumit të automobilave dhe personalizimit bëhet më i spikatur. Si përbërësi kryesor i paraqitjes së një makine, rrotat janë mishërimi kryesor i stilit të paraqitjes. Në vitet e fundit, së bashku me zhvillimin e mëtejshëm të procesit të prodhimit dhe nivelit të teknologjisë në industrinë e automobilave, rrotat e automobilave dhe tregu kanë filluar të shfaqen disa ndryshime të mëdha, për të nxjerrë në pah karakteristikat e larta, të personalizuara dhe të lehta.

Me qëllim të promovimit të zhvillimit të shëndetshëm të industrisë së rrotave

Me qëllim të promovimit të zhvillimit të shëndetshëm të industrisë së rrotave, rritjes së ndikimit të ndërmarrjeve kineze të markave, shpërndarjes së teknologjive të shkëlqyera të produkteve dhe inkurajimit të shkëmbimeve industriale, Ekspozita Ndërkombëtare e Kinës Shanghai dhe Ekspozita e karnavaleve do të mbahet në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitës Shanghai (Nr. 2345, Longyang Road, Pudong) më. Në të njëjtën kohë, do të mbahet evenimenti vjetor i industrisë së rrotave alumini - "Pesë-të reja", ku të gjithë pjesëmarrësit do të diskutojnë së bashku produkte të reja të shëndetshme dhe të qëndrueshme, materiale të reja, pajisje të reja, teknologji të reja dhe koncepte të reja në industria e rrotave, bashkohen së bashku për të ndërtuar një platformë profesionale, autoritative, ndërkombëtare të këmbimit për industrinë e rrotave, për të treguar nivelin e lartë të ekspozitës së industrisë së rrotave kineze dhe për të shfaqur marka të shkëlqyera në fushën e prodhimit të pajisjeve të zinxhirit të industrisë së kinezëve në një mënyrë të centralizuar për të lehtësuar zhvillimin e prodhimit të pajisjeve kineze.

Aktivitete Konkursore :

Forumi i 7-të i Samitit të industrisë së rrotave të aluminit dhe Konferenca "Pesë të reja" 2020

Konkursi Ndërkombëtar i 9-të “CITIC DICASTAL CUP” për krijimin e rrotave 2020

Ceremonia e mimit "Nata e Rrotave"

organizatorët:
Instituti i Cilësisë së rrotave të aluminit në Kinë
Konventa & Ekspozita e Informacionit (Shanghai) Co, Ltd
Konventa & Ekspozita e Informacionit Jiangsu Co, Ltd
Teknologjia e rrotave Jiangsu Changsanjiao Co, Ltd
Ekspozita të pasura, Duke mbuluar të gjithë platformën e zinxhirit të industrisë në fushën e rrotave
Profili i Ekspozuesit:
Rrota fije prej alumini, magnezi, çeliku dhe karboni
Lëndët e para dhe aksesorët e aplikuar
Pajisjet dhe proceset e rrotave
Produkte Mbështetëse për Rrotat
Furnizuesit e Teknologjisë së Rrotave, Tregtarët, Distributorët
Shkalla e Ekspozitës:
Hapësira e Ekspozitës: 20000 mm
Ekspozuesit: 300 +
Vizitorët: 20000 +
Vendet & Rajonet: 80 +
Shfaq rishikimin e vitit 2019
Zona e Ekspozitës: 12000 mXNUMX
Nr. I Ekspozuesve: 158
Nr. I Vizitorëve: 14698
Nr. I Vizitorëve Jashtë shtetit: 1076
Ekspozuesit sipas Produktit:
65% rrota alumini, magnezi, çeliku dhe karboni
Pajisjet dhe proceset e rrotave 25%
13% lëndë të para dhe pajisje të aplikuara
6% Produkte Mbështetëse për Rrotat
1% Të tjerët
Ekspozuesit e famshëm të pjesshëm
CITIC Dicastal, LIZHONG Group, LIUFENG, MAXION Wheels, Wheel YUELING, AmazSpeed, POMLEAD, KINA WHEEL, TANA, XIAOYA Group, Tweak, KEDA, HDTD Group, SMT, MTD, WF Maschinenbau und Blechformtechnik, Leifeld Metal Spinning Ag, etj.
Koha e ekspozitës
  • 7,2020 gusht (E Premte) 09: 00-17: 00
  • August 8,2020(Sat.) 09:00-17:00
  • August 9,2020(Sun.) 09:00-15:30
Vendgjarje
  • Shanghai New International Expo Center 丨 No.2345 Road Longyang, Zona e Re Pudong

Nëse zgjidhni Zonën A, jo vetëm që do të merrni një vendndodhje superiore të kabinave, ndërtimin e kabinave luksoze, gjithashtu do të shijoni një marketing më profesional, në mënyrë që të merrni rezultate të dyfishta me gjysmën e përpjekjes!

  • Hapësirë ​​e papërpunuar shtëpie imum Minimum 36 sqm) Vetëm hapësirë
  • Skema e Shellit (Minimumi 9 sqm) Përmbajnë: Qilim, 2 dritë spoti, 1 tavolinë konsultimi, 2 karrige të palosshme, 1 kosh plehërash, 1 fole
  • Stendat e qoshes imum Minimumi 9 sqm) Përmbajnë: Qilim, 2 dritë spoti, 1 tavolinë konsultimi, 2 karrige të palosshme, 1 kosh plehërash, 1 fole

Felipina
Është një shfaqje e madhe, të gjitha llojet e rrotave
0

500 Figurë u larguan