Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Beauty & Wellness Expo

Nga gushti 13, 2020 10: 00 deri në gusht 17, 2020 22: 00
(852) 1830 668

http://m.hktdc.com/fair/hkbeautyexpo-en/HKTDC-Beauty---Wellness-Expo.html

Booking.com
http://m.hktdc.com/fair/hkbeautyexpo-en/HKTDC-Beauty---Wellness-Expo.html

Beauty & Wellness Expo

Beauty & Wellness Expo

HKTDC Beauty & Wellness Expo është një ngjarje publike që ushqehet me sektorët me rritje të shpejtë dhe me bukuri. Ajo shërben si një platformë e përkryer për ekspozuesit për të demonstruar produktet e tyre të fundit për publikun, mundëson mundësi të domosdoshme për të ndërvepruar me konsumatorët fundorë, për të rritur ndërgjegjësimin e markës dhe për të nisur produkte të reja. Edicioni i fundit i shfaqur në lidhje me ekspozuesit 100 në kozmetikë, skincare, kujdes flokësh, kujdes shëndetësor dhe më shumë; u organizua së bashku me Ekspozitën e Ushqimit HKTDC, Panairin Ndërkombëtar të Çajit të HKTDC dhe HKTDC Home Delights Expo, së bashku tërhoqën vizitorët e 510,000.

Produkte Bukuri
 • Produkte Bukuri
 • Pajisje Bukuri
 • Shërbime Bukuri dhe Fitness
 • Ofruesit e Shërbimeve të Bukura dhe Fitness
 • Kozmetikë / Skincare
 • Durim
 • Produkte të Kujdesit të Flokëve
 • Nail Care
 • parfum
 • Spa & Masazh

Produktet Wellness
 • Produkte të Shëndetit
 • Shëndeti dhe Fitness Gear Smart Gear
 • Pirja e Shëndetit
 • Ushqim i shendetshem
 • Produkt i Kujdesit të dhëmbëve dhe Aksesorët
 • Produkt i kujdesit të moshuar
 • Massager

Folësit

 • HKTDC

  HKTDC

  Këshilli i Zhvillimit të Tregtisë në Hong Kong (HKTDC) është një organ statutor i themeluar në 1966 për të promovuar, ndihmuar dhe zhvilluar tregtinë e Hong Kongut. Me zyrat 50 në nivel global, duke përfshirë 13 në kontinentale të Kinës, HKTDC promovon Hong Kong si një investim global dypalësh dhe qendër biznesi. HKTDC organizon ekspozita ndërkombëtare, konferenca dhe misione biznesi për të krijuar mundësi biznesi për kompanitë, veçanërisht për NVM-të, në tregjet kontinentale dhe ndërkombëtare.

x

i interesuar

 • Gravatar

  Venet Caasi

Melian
Ka shumë ekspozues, shumë produkte të reja dhe shumë vizitorë të huaj. Shume mire

500 Figurë u larguan