Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Semicon Kinë

From June 27, 2020 09:00 until June 29, 2020 18:00
+ 86.21.6027.8500
Tags: Semicon
Klikime: 10645

Semicon Kinë

SEMICON Kinë

SEMICON Kina ju lidh me tregun më të shpejtë dhe më dinamik të mikroelektronikës në botë dhe ju jep platformën për të shfaqur produktet, teknologjitë dhe markat tuaja përpara audiencës më të kualifikuar të profesionistëve të industrisë në Kinë.

Rreth SEMI

SEMI është një shoqatë globale e industrisë e cila u shërben kompanive që ofrojnë materiale dhe shërbime të përdorura për prodhimin e gjysmëpërçuesve, shfaqjeve, strukturave nano-luspa, sistemeve mikroelektromekanike (MEMS), teknologjive fotovoltaike dhe të ngjashme. SEMI mban zyra dhe organizon programe dhe aktivitete në çdo mikroelektronikë të madh dhe në rajonin prodhues të ekranit në të gjithë botën.

SEMI ekziston për të çuar përpara rritjen dhe prosperitetin e anëtarëve të saj dhe të industrive që shërben. SEMI e bën këtë duke krijuar dhe ofruar akses në tregje, konsumatorë, investitorë, furnizues, qeveri, informacion tregu dhe komunitet global të industrisë. Nëpërmjet programeve dhe aktiviteteve të saj, SEMI promovon zhvillimin e industrive të mikroelektronikës dhe të ekranit, përparon interesat e ndërsjellta të biznesit të anëtarëve të saj dhe inkurajon konkurrencën e ndershme dhe tregjet e hapura. Për më shumë informacion.

Tregu dhe kapitali i kanë dhënë krahët e industrisë gjysmëpërçuese të Kinës, gjë që ka sjellë një zhvillim të madh dhe të shpejtë të industrisë gjysmëpërçuese të Kinës në vitet e fundit. Nga më shumë se dhjetë shkritore janë ngritur në Kinë. Teknologjia e lartë e industrisë gjysmëpërçuese dhe ndjekja e pafund e konkurrencës ka paraqitur kërkesa të rrepta dhe sfida të mëdha për fabrikat e panelit dhe të panelit në aspektin e kursimeve të kostos, mbrojtjes së mjedisit dhe zhvillimit të qëndrueshëm. Si një anëtar i lartë i industrisë gjysmëpërçuese, a keni hasur në problemet e mëposhtme urgjente? SEMICON Kina Forumi Green Hi-Tech Facility është këtu duke pritur për ju!

500 Figurë u larguan