Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Ngrohjes dhe e Energjisë Elektrike

Nga nëntori 25, 2019 09: 00 deri në nëntor 27, 2019 18: 00
(86 21) 5187 9766 * 678

https://www.heatecchina.com/Heatec19/idx/eng/home

Booking.com
https://www.heatecchina.com/Heatec19/idx/eng/home

Pas vitesh të zhvillimit të plotë nga Organizatorët, HEATEC dhe ekspozitat e saj vartëse tematike, domethënë BOILER SHANGHAI, BIOTEC dhe THERMMOTEC janë shfaqur si panairi më i madh dhe më me influencë për teknologjinë e ngrohjes dhe ngrohjes me energji mjedisore, që synon shfrytëzuesit brenda sektorëve industrialë dhe komercialë. Në përputhje me zgjerimin e shfaqjes së vazhdueshme, HEATEC do të zhvendoset në vendin e modernizuar - Shanghai New International Expo Centre (SNIEC). Për më tepër, një temë e re tematike, PV-TEC (Shanghai International Exhibition on Pressure Vessel Technology) do të përfshihet në serinë e shfaqjeve HEATEC, duke mundësuar kështu një ekspozitë më ndërkombëtare dhe gjithëpërfshirëse në tërësi

Mbi të gjitha, tre panaire tregtare në shkallë të gjerë të organizuara nga Adsale Group dhe partneri ynë i biznesit do të mbahet në bashkëpunim me HEATEC. Këto ekspozita AKTUALE që mbulojnë sferat e "Ushqimit dhe Paketimit", "Tekstil dhe Ngjyrosje" si dhe "Prodhimi Inteligjent", gjithashtu do të kenë sinergji për të sjellë konsumatorë të bollshëm të kualitetit të lartë dhe blerës për HEATEC.

Kategoritë e produktit:
Llojet e ndryshme të kaldajave
 • Kaldaja industriale me naftë (me gaz)
 • | kazan me avull. kazan me ujë të ngrohtë. kaldaja organike organike e transferimit të nxehtësisë
 • Kaldaja tregtare me naftë (me gaz)
 • | bojler kondensimi kazan me ngrohje me gaz njësi e ujit të nxehtë gjenerator me avull bojler me vakuum kaldaja tabelare bojler i hedhur hekuri, kaldaja e hedhur e aluminit. |
 • Kaldaja për përdorim shtëpiak
 • | kazan me mur të varur furra ngrohëse
 • Boilers Biomasa
 • Kaldaja elektrike
 • | kaldaja e rezistencës për ngrohje elektrike kaldaja elektrik me ngrohje elektrike bojler për ngrohje me induksion elektromagnetik
 • Mbeturinat e nxehtësisë për rikuperimin e bojlerit Teknologjia dhe produktet
 • Mbetjet e ngurta, Teknologjia e Djegies dhe Pajisjet Sistemike
 • Pajisjet e Shfrytëzimit të Gazit të Shkarkimit
 • Kaldaja me qymyr
 • | bojler i qymyrit industrial kaldaja e qarkullimit të fluidizuar të shtratit
Burners dhe Pajisjet termike & Teknologjia
 • Djegia e bojlerëve
 • Pjesë këmbimi me djegie
 • | pompat e naftës nozzles | çelsin e presionit
 • Industriale Burners
 • Furrat Industriale të Ngrohjes
 • Pajisjet e tharjes
 • Hot-shpërthim sobë
 • Blowers Industrial Hot Air (Heater)
 • Furrat e ngrohjes në fushë nafte
 • Akumulatorët e nxehtësisë, Këmbyesit e nxehtësisë
 • Element i Ngrohjes Elektrike
 • Tub i nxehtësisë elektrike
 • Element i Ngrohjes Induksioni Elektromagnetik
 • Stoker Grates
Produkte zëvendësuese të bojlerit dhe pajisje të tjera ngrohëse
 • Ngrohja dhe Fuqia Kombetare e Ngrohjes dhe Fuqia Kombetare dhe Kombetare (CCHP) Teknologjia dhe Produktet
 • Pompat e nxehtësisë
 • | nxehtësia industriale e mbetjeve burimi i ajrit Burimi i ujit Burimi tokësor
 • Pajisjet për ngrohjen e energjisë diellore
Presionet e presionit
 • Anije të presionit të çelikut
 • Objektivat kryesore: Pajisjet e furnizimit me gaz për gazifikimin dhe transportimin e LNG kimike të thëngjillit enën e energjisë bërthamore petrokimike |
 • Anije me presion jo-ngjyra
 • Anije me presion jo-ngjyra
 • | grafit | FRP | plastike
 • Llojet e ndryshme të tankeve të magazinimit, Depozitat
 • Llojet e ndryshme të cilindrave të gazit
Pjesë dhe Produkte ndihmëse për kaldaja dhe enët nën presion
 • Pompat
 • Valves
 • Tifozët
 • Pajisjet e kontrollit të automatizimit
 • orkestrim
 • | temperaturën / presionin / matjen e rrjedhës, kontrollin dhe rregullimin
 • Pajisjet e Sigurisë
 • Pajisjet e Alarmit
 • Tubat e nxehtësisë
 • Tubat e frenuar
 • Gaskets
 • Seals
 • Pastrimi Pajisjet
 • Kazan, Softueri i Kontrollit të Sistemit Termik
 • Sistemi i Analizës së Statistikave të Energjisë Konsultimi Diagnoza Software
Pajisjet e prodhimit të lëndës djegëse dhe presionit
 • Pajisjet e Trajtimit dhe Blankimit të Materialeve
 • | pajisjet e pretreatmenteve të çelikut (pajisje për thithjen e rërës) Pajisje hidraulike CNC (flaka, plazma, lazer, hidraulike) paisjet mekanike për bllokimin (shiritat, pllakat rrethore, makinat qethëse) makine e shkrirjes makine e planifikimit të buzëve
 • Pajisje për formimin e metaleve
 • | makine mbështjellëse makina e derdhjes së tubit përfundimtar CNC makinë bending | makinë bending | makine e palosshme buzë pajisje për formimin e furrës pajisjet e zgjerimit dhe lidhjes
 • Pajisjet e Saldimit
 • | makina saldimi Pajisja e saldimit përpara të unazës gjatësore pajisje për saldim me qëllim të veçantë për muret e membranës, tuba serpentine dhe tubi i fiksuar pozicionues saldimi rul elektrik
 • Pajisjet e përpunimit
 • | kthyer planifikimi | shpime | mulliri | i mërzitshëm
 • NDT Teknologjia dhe Pajisjet
 • Instrumente dhe Pajisje për Inspektim dhe Ekzaminim
 • | materialet e inspektimit fiziko-kimik të pronës dhe pajisjet e testimit inspektimi termik i performancës mjedisore dhe instrumentet e ekzaminimit
 • Materiale të papërpunuara dhe ndihmëse
 • | pllakë çeliku seksion çeliku | tuba të gjitha llojet e materialeve të saldimit
Teknologjia dhe produktet e kursimit të energjisë dhe reduktimit të emisioneve
 • Saver Energji, Ekonomist i Qymyrit
 • Teknologjia dhe Pajisjet e Trajtimit të Ujërave të Kaldajave
 • Sistem i kondensimit të sistemit të rimëkëmbjes së ujit dhe pajisja
 • Pajisje për Pastrimin e Gazrave të Furrës
 • | mbartës pluhuri desulfurizimi dhe teknologjia e denitrifikimit dhe pajisjet
Produktet dhe Teknologjia e Energjisë së Biomasës
 • Pajisje për Përgatitjen e Karburanteve të Pelleteve të Ngurta Biomasa
 • Sistemet dhe Pajisjet e Përgatitjes së Karburanteve Bio-Gaz
 • Pajisje për djegie të biomasës
 • Pajisje për tharjen e biomasës

Booking.com

500 Figurë u larguan