Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

E-PACK TECH


From October 26, 2021 09:30 until October 29, 2021 18:00
+ 39-02 3191 09216

E-PACK TECH

E-PACK TECH mbështetet nga Ipack Ima srl, organizatori i shfaqjes kryesore të tregtisë së përpunimit dhe paketimit për teknologjitë dhe materialet ushqimore dhe jo-ushqimore, të mbajtura në Fiera Milano

Së bashku me CeMAT ASIA, E-PACK-TECH nga Ipack Ima do të përfitojnë nga vizitorë shumë të specializuar nga logjistika, magazinat dhe fazat fund-line, më i ndikuar nga standardet e reja të tregtisë elektronike

Përqendrimi në tregtinë elektronike si një sektor i dedikuar i tregut për teknologji dhe zgjidhje është një nevojë dhe shfaqja e re E-PACK TECH nga Ipack Ima do të jetë vendi për të paraqitur teknologjitë e paketimit, zgjidhjet e etiketimit dhe ndjekjes dhe sistemin e trajtimit dhe ruajtjes, të dizajnuara posaçërisht për tregtinë elektronike

E-PACK TECH përqendrohet në tregtinë elektronike si një sektor i dedikuar tregu me nevoja komplekse për sa i përket teknologjive dhe zgjidhjeve. Kjo shfaqje e re E-PACK TECH do të jetë vendi për të paraqitur teknologjitë e paketimit, zgjidhjet e etiketimit dhe gjurmimit dhe sistemin e trajtimit dhe ruajtjes, të dizajnuara posaçërisht për sektorin e tregtisë elektronike.

 
Kategoritë e produktit:
 
  • Proceset dhe teknologjitë e paketimit të projektuara posaçërisht për kanalin e e-commerce
  • Paketimi për tregti elektronike dhe pakicë dixhitale (paketim inteligjent, paketim mbrojtës dhe industrial, paketim premium, materiale dhe zgjidhje inovative, paketim i qëndrueshëm)
  • Serializimi, kodimi, shënimi dhe etiketimi i zgjidhjeve për ndjekjen e produktit, etiketave, hologrameve, dekoratave etj.
  • Robotikë të përkushtuar ndaj e-tregtisë dhe automatizimit industrial
  • Sistemet e ruajtjes fleksibël dhe fund të linjës të përshtatshme për e-commerce (sistemet e formimit të paletave, makina mbështjellëse, makineritë e kartonit, etj)
  • Vizioni i bimëve në distancë, sistemet e inspektimit dhe kontrollit
  • Teknologjitë e printimit për paketim, bojëra dhe materiale konsumuese
  • Shërbime (softuer dhe platforma, dizajn paketimi, mirëmbajtje parashikuese, siguri informacioni, etj.)

Klikime: 10849

vend


ROTIMI EDU
MATERIALE PAKETIMI KATURR vakt lulesh. 1 kg, 5 kg, 10 kg 25 kg dhe 50 kg
LENE T K DI SASIN MIN MINIMALE DHE ÇMIMET
0
gabriela Negron
Expo E-paketë
Jam i interesuar të marr pjesë. do të jetë në internet?

1

500 Figurë u larguan