Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare dhe Konferenca Shkencore e Kinës Ndërkombëtare


From September 09, 2021 09:30 until September 12, 2021 18:00
+ 86-10-88393883 / 3917

Ekspozita Ndërkombëtare dhe Konferenca Shkencore e Kinës Ndërkombëtare

Rreth Sino-Dental

Bazuar në përvojat kineze dhe lidh botën, Sino-Dental është përpjekur të prezantojë dhe promovojë teknologji dhe pajisje të përparuara; të sigurojë një platformë për kompanitë dentare kombëtare dhe ndërkombëtare për të demonstruar imazhe; të sigurojë mundësi për ekspozuesit dhe profesionistët për të komunikuar dhe shkëmbyer përvoja. Ajo ka luajtur një rol pozitiv në promovimin e përparimit të teknologjisë dentare dhe gëzoi një reputacion të lartë si në Kinë ashtu edhe në rajonin e Azisë Paqësorit.

Si ekspozita më e madhe dhe më me ndikim dentar në Kinë

Si ekspozita më e madhe dhe me ndikim më të madh në Kinë, Sino-Dental® është bërë një shfaqje stomatologjike krahasuese, e cila gëzon reputacion të lartë si në Kinë dhe në Azi. Deri në 2018, ajo është mbajtur me sukses për vitet 23. Gjatë dy dekadave të fundit, Sino-Dentare ka synuar të prezantojë dhe promovojë teknologji dhe produkte të avancuara; të sigurojnë një platformë për kompanitë dentare kombëtare dhe ndërkombëtare për të demonstruar imazhe, të informohen për informacionin e tregut, të mësojnë teknologjitë e përparuara dhe të zhvillojnë produkte të reja; për të ofruar mundësi për ekspozuesit dhe profesionistët për të komunikuar dhe shkëmbyer përvojat.
Sino-Dental® ka qenë gjithmonë platforma më ideale e biznesit për bashkëpunimin e biznesit dhe eksplorimin potencial të tregut. Shumë nga ekspozuesit në të gjithë botën tani e konsiderojnë Sino-Dental® si zgjedhjen e tyre të parë në Kinë për nisjen e produkteve të reja.

EKSPOZITA

Sino-Dental® ka qenë gjithmonë platforma më ideale e biznesit për bashkëpunimin e biznesit dhe eksplorimin e mundshëm të tregut. Shumë nga ekspozuesit në të gjithë botën tani e konsiderojnë Sino-Dental® si zgjedhja e tyre e parë në Kinë për fillimin e produkteve të reja.

Vitin e kaluar, zona totale e ekspozitës do të jetë 5,000 metra katror dhe mbi kabinat 2,000 në të gjitha. Më shumë se ekspozues të 800 nga vendet dhe rajonet 30 (të tilla si Kina, Gjermania, Japonia, Koreja, SH.B.A., Singapori, Brazili, Italia, Franca, Mbretëria e Bashkuar, Zvicra, Suedia, Hong Kong, Tajvani etj) do të prezantojnë produktet e tyre dhe shërbimit. Kompanitë nga Gjermania, Sh.B.A., Japonia, Koreja, Brazili dhe Zvicra do të marrin pjesë si Pavijone Kombëtare. Teknologjitë dhe produktet më të mira të artit, si dhe produktet e shkëlqyera kineze me çmime dhe shërbime konkurruese, të gjitha do të shfaqen në këtë platformë.

KONGRES & SEMINAR

Përveç vitrinave të shkëlqyera të produkteve dhe teknologjisë së paraqitur nga ekspozuesit, gjatë seminarit dhe punëtorive akademike të nivelit të lartë 300 do të mbahen gjithashtu gjatë periudhës së ekspozitës për të prezantuar zhvillimin më të azhurnuar akademik dhe teknologjik në fushën e dhëmbëve.

Klikime: 9889

vend


informatat për pjesëmarrje të nevojshme
Dua të marr pjesë në këtë ekspozitë.
Ju lutem më dërgoni informacion të plotë së bashku me koston e qëndrimit prej 9sm.
Regards,
Ahsan hajat
Instrumente Fima
Sialkot-Pakistan

0
informatat për pjesëmarrje të nevojshme
Dua të marr pjesë në këtë ekspozitë.
Ju lutem më dërgoni informacion të plotë së bashku me koston e qëndrimit prej 9sm.
Regards,
Ahsan hajat
Instrumente Fima
Sialkot-Pakistan

0

500 Figurë u larguan