Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

50 Plus Expo

Nga korriku 09, 2020 09: 00 deri në korrik 11, 2020 18: 00
+ 852 2528 0062

https://www.50plusexpo.com.hk/fair_detail/en

Booking.com
https://www.50plusexpo.com.hk/fair_detail/en
Klikime: 3462

50 + Expo (një ekspozitë për të pensionuarit dhe të moshuarit) është ekspozita e parë me një ndalesë në Hong Kong dedikuar realiteteve të një shoqërie të plakur. Shërbimet dhe produktet e ekspozitës mbulojnë një sërë nevojash të moshuar, duke përfshirë kujdesin shëndetësor, nevojat ditore, për të mbrojtur shërbimin e vjetër, argëtimin, financat e daljes në pension, vdekjen, planin e jetës, gjithçka, nga supë në arra, funksioni i ekspozitës së mbledhjes, dhe platforma e komunikimit, për të marrë pjesë në personazhin brenda kursit të studimit, planet për të dalë në pension ose në pension persona të hutuar, të moshuar, familje dhe individuale.


Booking.com

500 Figurë u larguan