Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Rehabilitimi Ndërkombëtar dhe Treguesi i Shëndetit Personal

Nga Qershori 20, 2020 09: 00 deri në qershor 22, 2020 18: 00
+ 86 10 84556578

http://www.rehabshow.com.cn/g1514.aspx

Booking.com
http://www.rehabshow.com.cn/g1514.aspx
Informata themelore për Kinën Rehabilitimi dhe Tregu Homecare

Shëndeti i Rehabilitimit në Kinë dhe Homecare Show është zgjedhja juaj e parë për rehabilitimin profesional, kujdesin mjekësor familjar, mbështetjen e moshuar, ushqimin dhe produktet e kujdesit shëndetësor. Ekspozita do të mbahet në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitave Ndërkombëtare të Shangait, me një zonë ekspozimi të 25,000 m2. Mbi kompanitë kryesore të industrisë 800 do të jenë të pranishëm në shfaqje, duke sjellë më shumë se 200 produkte dhe teknologji të reja. Disa nga kompanitë më të njohura kineze dhe ndërkombëtare të instrumenteve mjekësore do të demonstrojnë portofolin e produkteve të tyre të plota për herë të parë në shfaqje. Këto kompani përfshijnë P & S, CARER, Pangao, Jumao, Hubang, Miki, Great Medical, BARD, Xiangyu, RYZUR, Qianjing, Starvac, HaoHan, Kaiyang Group, Jianyuan, ZEPU, MBZ, Defeng, Yikang, Elite, Foley, Dash, Besnik, Longest, Sanjack, Siya, Sun JAVA, Donghuayuan, Dundee, Bohua, XiBoy, Calow, JingDong, Nuowan, Homed, Shidao, Liangda, DuKang etj. ekspozojnë gjithashtu një gamë të gjerë instrumentesh dhe teknologjish mjekësore, duke përfshirë robotët e rehabilitimit, terapitë e trajtimit, pajisjet e rehabilitimit, pajisjet profesionale të infermierisë, produktet e kujdesit shtëpiak, produktet e trajnimit për rehabilitimin e shtëpisë, pajisjet për mbështetjen e jetës, mjete të huaja dhe të moshuar Scooters elektrike, , lehtësirave publike dhe të qasjes në shtëpi, pajisjeve për kujdesin e moshuar dhe furnizimeve të rehabilitimit, ilaçeve, produkteve ushqimore dhe produkteve të kujdesit shëndetësor. Ne presim më shumë se pjesëmarrësit e 20,000 nga Kina dhe jashtë vendit.

c374.jpg - 142.34 kB

Pikat kryesore të Kinës Rehabilitimi dhe Homecare Show
 • Një zonë ekspozitë e 25,000 m2, e vendosur në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitës Ndërkombëtare të Shangait, që ofron pajisje të avancuara dhe shërbime profesionale.
 • Mbi vizitorët dhe blerësit profesionistë 20,000, duke përfshirë institucionet mjekësore dhe shëndetësore, agjentët / tregtarët, farmacitë, shitësit dhe rehabilitimin / pensionet / organizatat e mirëqenies sociale.
 • Kompanitë 800 + do të sjellin portofolin e produkteve të tyre të plotë dhe do të nisin produktet dhe teknologjitë e reja të 200, që përfaqësojnë trendin më të fundit të industrive të kujdesit shëndetësor dhe të kujdesit shtëpiak.
 • Do të ekspozohen kategoritë 12 të produkteve të rehabilitimit që mbulojnë nënkategoritë profesionale 48, duke përfshirë projektet e rehabilitimit, trajtimin e rehabilitimit, kujdesin shëndetësor familjar, pajisjet ndihmëse, repartin dhe kujdesin në shtëpi, rehabilitimin e sporteve, fizioterapinë e mjekësisë kineze, aksesin e mjedisit publik, mbështetjen e moshuar dhe fusha të tjera profesionale.
 • Do të mbahen më shumë se seminare akademike të nivelit të lartë 20 për rehabilitimin. Mbi folësit e ftuar të 80 dhe mbi delegatët e 2,500 do të prezantohen, duke u përqëndruar në pionierimin e teknologjive të reja dhe ideve novatore në industrinë e rehabilitimit në Kinë dhe jashtë saj.
 • Blerësit në "TAP Buyers Club" mund të gëzojnë shërbimet tona VIP duke përfshirë zgjidhjet e blerjes me një ndalesë, duke përfituar nga blerësit dhe ekspozuesit.
5 Arsyet që ju duhet të merrni pjesë në shfaqje
 • Aktivitetet në vend
  Sillni në shtëpi teknologjinë më të re të rehabilitimit
  Mbi lançimet e reja të produktit 10 dhe demonstrimet në terren.
 • Gjeni produktin dhe teknologjinë e saktë që ju nevojitet
  Për të kursyer kohë të çmuar, ne mund të organizojmë takime një-me-një me menaxherët e produkteve në ekspozitë përpara kohe!
 • Produktet e moshuar dhe të dëmtuar
  Provoni produktet më të fundit të kujdesit shëndetësor për të moshuarit dhe të hendikepuarit në zonën tonë të testimit të pajisjeve mjekësore në shtëpi. Mësoni rreth produkteve të fundit dhe bëhuni blerës më të mençur në internet.
 • Zbritje fantastike për produktet e kujdesit shtëpiak
  Gëzoni deri në një zbritje 70% në produktet e zgjuara të kujdesit shtëpiak zgjuar! Provoni dhe blini në vend. Të gjitha blerjet vijnë me shërbimin e klientit pas shitjes. Zbritja më e mirë në dispozicion për blerësit individualë!
 • Leksione shëndetësore
  Bashkohu me leksionet tona falas të mësuara nga ekspertët e rehabilitimit dhe kujdesit në shtëpi. Mësoni njohuri praktike të kujdesit shëndetësor për familjen tuaj!

500 Figurë u larguan