Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kina Ndërkombëtare Stationery dhe dhurata Ekspozita

Nga Mars 18, 2020 09: 00 deri në mars 20, 2020 18: 00
86-574 87254013-

http://www.exponingbo.com/wenju_eng/v2/

Booking.com
http://www.exponingbo.com/wenju_eng/v2/

Merr biletat falas

Që nga themelimi i saj në 2001, ekspozita zhongbo është e përkushtuar të ofrojë shërbime tregtare dhe ekspozuese për furnizuesit, blerësit dhe konsumatorët globalë në artikuj shkrimi dhe zyra, pjesë auto dhe furnizime, turizëm dhe industri të tjera, duke krijuar vlerë për konsumatorët dhe duke u rritur së bashku me klientët. Gjatë dhjetë viteve të fundit, kompania ka qenë inovative, pragmatike, progresive dhe e vëmendshme për shërbimin, kultivimin e ekspozitës së shkrimit të Ningbo, ekspozitën turke të Ningbo dhe ekspozita të tjera të markave, dhe duke u bërë një model i ekspozitës ekspozuese dhe ekspozitës të konsumatorëve të Ningbo.

Kategoritë produkt

● shkrimi dhe furnizimet e zyrës: mjete shkrimi, letra dhe produkte letre, furnizime zyre, furnizime studentore, furnizime arti
● pajisjet e zyrës, produktet kompjuterike periferike dhe materialet konsumuese
Mobilje zyre: tavolinë dhe karrige zyre, të sigurt, kabinet arkivimi, etj
● shkrimi, prodhimi i dhuratave dhe pajisjet dhe pjesët e përpunimit
● dhurata, freebies, vepra artizanale


Booking.com

500 Figurë u larguan