Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kinë (XiaMen) Ndërkombëtare Peshkimi rekreative dhe Aquarium Expo

Nga nëntori 01, 2019 09: 00 deri në nëntor 03, 2019 18: 00
0086-592 5071855-
Kategorite bujqësor
Klikime: 4608

Peshkimi rekreativ është një term i përgjithshëm për aktivitetet rekreative dhe shërbimet e bazuara në burimet e peshkimit detare dhe të ujërave të ëmbla, duke përfshirë peshkimin rekreativ, peshkimin rekreativ të orientuar drejt turizmit, argëtimin familjar, vlerësimin e akuariumit, festivalet kulturore të peshkimit, sportet e ujit dhe projektet argëtuese. Peshkimi rekreativ është një nga pesë industritë kryesore të peshkimit modern në Kinë, që është një mjet i rëndësishëm për të nxitur transformimin e mënyrës së peshkimit dhe fushën kyçe të reformës strukturore të ofertës.
Nën mjediset e shumta të favorshme të zhvillimit industrial dhe mbështetjes së politikave, ekspoli i peshkimit në Xiamen është bërë një platformë e domosdoshme e industrisë për të mbledhur elita të industrisë, lidhjen e ofertës dhe kërkesës së tregut, dhe tendencat e politikave master. Ekspozita synon të ndërtojë një platformë efektive për shfaqjen dhe shkëmbimin e formave të reja të modës dhe të kohës së lirë si peshkimi në det, peshkimi rekreativ dhe fshatrat e peshkimit rekreative, të cilat po lulëzojnë në Kinë, për të përmbushur nevojat e konsumit të formateve të reja dhe publikut, dhe në mënyrë aktive udhëzues modës së re të shëndetshme dhe të kohës së lirë.

500 Figurë u larguan