Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Qingdao International Beauty Expo

Nga tetori 11, 2019 09: 00 deri në tetor 13, 2019 18: 00
Klikime: 6697

MOBO International, themeluar në 2001, është një organizator profesional ekspozitë dhe organizim i plotë i shërbimit në bukurinë dhe industrinë kozmetike të Kinës. Si organizatori më i madh i Kinës për bukurinë, të gjithë e shohin atë në rritje.
Vlen të përmendet se jo vetëm Kina Qingdao bukurinë ndërkombëtare të drejtë dhe Jinan bukurinë ndërkombëtare të drejtë kanë kaluar zyrtarisht certifikimit UFI, por edhe organizatori i saj Shandong meibo bashkëpunimin ndërkombëtar kulturore bashkë., Ltd është bërë anëtar i komitetit UFI.
Seriali i bukurisë është shfaqja jonë kryesore e tregtisë për industritë e bukura, spa dhe Wellness në qytetet e begatshme 9 në të gjithë Kinën. Ajo u mirëprit nga ekspozuesit 4,969 dhe vizitorët e 269,000 dhe vazhdoi të rritet në gjysmën e parë të vitit. Ekspozita e brendshme është gjithashtu një barometër i mirë i industrisë së shërbimit të bukurisë.
MOBO International ka punuar për të përmirësuar ekspozitat e saj dhe për të zhvilluar profile të reja për t'u kujdesur për industrinë e re të bukurisë. Në këtë proces, synon të sigurojë një platformë për transaksionet e suksesshme të biznesit në të gjithë botën.


Shkuarja

  • Gravatar

    Katerina Bredhi

500 Figurë u larguan