Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Tregon Automjetet Elektrike Ndërkombëtare të Guangzhou

Nga nëntor 22, 2019 09: 00 deri në dhjetor 01, 2019 18: 00
(852) 2811 8897 / 2516 3350 2980794582

https://www.adsale.com.hk/EVGZ/pre_launch/index_en.aspx

Booking.com
https://www.adsale.com.hk/EVGZ/pre_launch/index_en.aspx

Si drejtimi kryesor i zhvillimit të industrisë globale të automobilave, ekspozita ndërkombëtare auto elektrike në Guangzhou ka tërhequr vëmendje të lartë nga publiku. Si politika e integruar dypalëshe e Kinës dhe zbatimi i gjashtë standardeve, dhe do të përjashtohen nga politika e taksave, e ardhmja pritet të vazhdojë të zhvillojë tregun e ri të energjisë të automobilave, depo në transformimin elektrik dhe inteligjent në transformimin e kërkimit të hapave në mënyrë aktive ngritja e automjeteve të reja të energjisë, të lidhura drejtpërdrejt me automjetet elektrike të pajisura me dhe teknologjitë, duke përfshirë lëvizjen e mençur, platformën e ngarkimit dhe teknologjinë e baterive për ruajtjen e energjisë dhe sistemet e vozitjes siç është cilësia e kërkesës.

Kategoritë produkt

 • Drejtimi inteligjent

Sistemi automatik i drejtimit, radari i lazerit të automjeteve, sistemi i sigurt i vozitjes, inteligjenca artificiale, sistemi elektronik i pagesave
Integrimi, një sistem navigimi inteligjent, përpunim i informacionit të largët, pajisje argëtuese, etj

 • Pajisjet e ngarkimit

Ngarkimi i grumbullit, ngarkuesin, kabineti i ngarkimit, pajisjet ndryshuese elektrike, kabineti i shpërndarjes së energjisë, konvertimi i frekuencës, pajisjet e mbrojtjes së tensionit të lartë dhe të ulët,
Shaloni, lidhës, kabllo, rele, etj

 • Bateritë e energjisë dhe ruajtja e energjisë

Bateria e litiumionit, bateri me acid plumbi, bateria e energjisë diellore, bateria e rrjedhës së lëngshme, bateria e zinkut-nikelit, qeliza e karburantit, supercapacitor etj.

 • Sistemi i drejtimit

Sistemi i frenave të motorit, sistemi i fuqisë, motori me motor, transmetimi automatik, sistemi i kontrollit elektrik, etj

i interesuar

 • Gravatar

  Doris Boon

Shkuarja

 • Gravatar

  Walter Denk

 • Gravatar

  Samuel Babarinsa

 • Gravatar

  Arvind Srimal

raguraman mayilerum perumal
e-automjet
JEMI SHLYNDETSISHT TLY ND TORMARRJEN N TO PRODHIM ELEKTRIK VEHIKUAR / Njësia e Asamblesë në Indi. DUHET P FORR FURNIZUAR T V VLERS P FORR PROCESIN.

500 Figurë u larguan