Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi i parave Shanghai


From December 13, 2019 09:30 until December 15, 2019 18:00
+86 21 6195 6041
Kategorite Banka dhe financa

Panairi i parave Shanghai

Panairi ndërkombëtar i parave Shanghai

Kjo është një nga ngjarjet më të famshme financiare në Kinë. Ekspozitat shkojnë nga bankat, sigurimet, fondet e përbashkëta, letrat me vlerë, të ardhmes, besimi, këmbimi valutor, metalet e çmuara dhe këshilltarët financiarë të pavarur. Panairi ndërkombëtar i parave Shanghai ofron investitorëve institucionalë dhe privatë mundësinë për të biseduar me ekspertët rreth një gamë të plotë të produkteve investuese moderne dhe inovative.

Panairi Ndërkombëtar i Parave në Shanghai është duke udhëhequr platformën e informacionit dhe këmbimin e financave personale dhe një ngjarje ekskluzive vjetore, ku profesionistët e financave të korporatave mund të mbledhin dhe të kryejnë biznese, meqenëse ekonomia me rritje të shpejtë e Kinës gjeneron një kërkesë të lartë të shërbimeve të financimit për ndërmarrjet e vogla dhe të mesme.

Panairi i parave Shanghai është ekspoja më e madhe e financave dhe investimeve në Kinë. Panairi i parave 2018 tërhoqi kompanitë kryesore të financimit 200 nga bankat, sigurimet, fondet e përbashkëta, letrat me vlerë, të ardhmes, besimin, këmbimin valutor, metalet e çmuara dhe këshilltarët e pavarur financiarë, për të prezantuar produktet dhe shërbimin e tyre për më shumë se 97,000 institucionale dhe personale investitorët. Shumë kompani të mesme dhe të vogla vijnë në MF për të mësuar mënyrën e re për menaxhimin e investimeve. Ata ekspozues vlerësuan lartë MF, më shumë se mediat 100 raportojnë këtë shfaqje të madhe.

Kategoritë e produktit:
 • Shërbimi Bankar
 • Sigurim
 • Letrave me vlerë
 • Fondet e ndërsjella
 • Ardhmes
 • Besimi
 • Menaxhimit të pasurisë
 • Menaxhimi i Aseteve
 • Shkëmbimi i jashtëm
 • CFDs
 • Options Binary
 • Metalet e çmuara
 • Internet Financave
 • Kreditimi privat
 • Financat e Korporatave
 • Teknologjia e Financave
 • Shërbimi Këshillimor
 • Pronat dhe Investimet Tjera

Klikime: 7938

Gjeni akomodimin tuaj përreth

Shkuarja

 • Gravatar

  him.abuali

500 Figurë u larguan