Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Brez & Rruga Brand Expo

Nga maji 29, 2020 09: 00 deri në maj 31, 2020 18: 00
+ 86-21 62792828-

http://www.brbexpo.com/En/About/company/catid/

Booking.com
http://www.brbexpo.com/En/About/company/catid/

Propozuar në 2013, Iniciativa "Brez dhe Rrugë" ka marrë përgjigje dhe mbështetje pozitive nga vendet e 100 dhe organizatat ndërkombëtare gjatë viteve të kaluara 4. Shanghai, si qendra ekonomike e Kinës, është e vendosur mirë në pozicionin kryesor të rrugës "Brez dhe Rrugë". Ajo ka lindur në Zonën e Parë të Tregtisë së Lirë të Kinës dhe ka marrë përgjegjësi të mëdha për të nxitur zhvillimin ekonomik të Kinës duke e shtyrë përpara Iniciativën "Brez dhe Rrugë".

CCPIT Shanghai dhe CCOIC Shanghai veprojnë në mënyrë aktive në iniciativën "Belt and Road" duke përkthyer politika të favorshme në projekte konkrete. Deri tani, kemi arritur mbështetje të gjerë nga tregtia e 20 dhe organizatat tregtare në vende dhe rajone të ndryshme, si dhe një miratim nga autoritetet e qeverisë komunale të Shangait, veçanërisht Komisioni Komunal i Tregtisë së Shangait. Ne jemi të përkushtuar për krijimin e një platforme ideale për shkëmbimin e informacionit, si dhe për bashkëpunimin e biznesit dhe tregtisë.

Kategoritë e produktit:
  • Ushqim & Pije
  • Lifestyle
  • Turizmi dhe Kultura
  • Sport dhe Shëndetësi
  • Investime dhe Tregti

500 Figurë u larguan