Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita e Kinës Ndërkombëtare e Mbrojtjes Elektronike


From May 06, 2020 09:00 until May 08, 2020 18:00
010-84415387
Kategorite Elektricitet

Ekspozita e Kinës Ndërkombëtare e Mbrojtjes Elektronike

Një Brez Dhe Një Rrugë, praktikë integrimin ushtarak dhe civil

Ekspozita ndërkombëtare e elektronikës të mbrojtjes të Kinës (CIDEX) është e vetmja platformë ekspozuese elektronike e mbrojtjes e miratuar nga departamenti i zhvillimit të pajisjeve të komisionit ushtarak qendror. Më shumë se 20 vite të akumulimit të burimeve të hedhura ndikimin e fuqishëm të markës CIDEX. Ekspozita ndërkombëtare e elektronikës të mbrojtjes të Kinës zhvillohet çdo dy vjet. Ekspertët e elektronikës të mbrojtjes elektronike nga udhëheqësit e industrisë ushtarake vendase dhe të huaja, grupet e industrisë ushtarake, institucionet kërkimore shkencore, ndërmarrjet e teknologjisë së lartë në ushtri, mediat e mbrojtjes dhe profesionistët e tjerë të elektronikës të mbrojtjes kombëtare vijnë në ekspozitë për të kryer shfaqje produkti, shkëmbim teknik, blerje dhe blerje docking, raportimi i lajmeve dhe aktivitete të tjera. CIDEX përpiqet të krijojë një ngjarje të industrisë ushtarake me standardet më të larta, mbulimin më të gjerë dhe shprehjen më të pasur në Kinë

Në 1998, miratuar nga ministria e industrisë elektronike

Në 1998, miratuar nga ministria e industrisë elektronike, u mbajt ekspozitën e parë ndërkombëtare të elektronikës të mbrojtjes të Kinës, të sponsorizuar nga ministria e personelit dhe pajisjeve të përgjithshme, ministria e industrisë elektronike dhe komisioni i shkencës, teknologjisë dhe industrisë për mbrojtjen kombëtare. qendra ekspozuese ndërkombëtare e Kinës në Pekin. Pjesëmarrja e kompanive 209 nga vendet dhe rajonet e 14 ka tërhequr vëmendjen ndërkombëtare. Në 2004, ekspozita 4th e Kinës ndërkombëtare e mbrojtjes elektronike u bë lajmja më e mirë e vitit në perspektivën ndërkombëtare me një shkallë të paparë dhe shfaqi për herë të parë pajisjet e brendshme të teknologjisë së zbulimit të radarëve dhe informacionit. Në 2014, për të bërë elektronike të mbrojtjes tregojnë platformën ndërkombëtare të shkëmbimit dhe tregtisë, të përmirësojë ndikimin e ekspozitës dhe të nëntë elektronike të Kinës ndërkombëtare të mbrojtjes tregojnë për herë të parë nga korporata e grupit të teknologjisë elektronike të Kinës, bashkë, LTD., Departamenti i Armatimeve të Përgjithshme të Armatimeve të Departamentit të Bashkëpunimit Ndërkombëtar, departamenti i fondacionit të informacionit elektronik, shkenca kombëtare e mbrojtjes, teknologjia dhe industria tregtisë ushtarake me departamentin e punëve të jashtme si njësi mbështetëse e ekspozitës dhe themeloi grupin ushtarak, për të rritur zonën emergjente për herë të parë, pa epokën e artë të elektronikës ushtarake.

Kategoritë e produktit:
  • Rrjeti dhe siguria e informacionit
  • Komanda dhe kontrolli
  • Sistemi i simulimit
  • Pajisjet e prodhimit elektronik
  • Komponentet elektronike ushtarake
  • tjetër

Klikime: 11813

Gjeni akomodimin tuaj përreth

500 Figurë u larguan