Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

IE expo Guangzhou

Nga shtatori 16, 2020 10: 00 deri në shtator 18, 2020 17: 00
+ 8621 23521189-

http://www.ie-expo.cn

Booking.com
http://www.ie-expo.cn

IE expo Guangzhou

Frymëzuar nga prindi i saj, IFAT, paraardhësi global i ekspozitave mjedisore në Gjermani për një gjysmë shekulli, IE expo ka eksploruar industritë mjedisore të Kinës për tashmë 18 vjet dhe është bërë platforma më me ndikim dhe e pasura për zgjidhjet e teknologjisë mjedisore në Azi. Për shkak të rritjes së ndërgjegjësimit mjedisor dhe politikave të qëndrueshme të orientuara drejt biznesit, të cilat do të zbatohen në të gjithë Kinën, ekspozita IE, së bashku me Shoqatën e Mbrojtjes së Mjedisit në Guangdong, lansuan "Ekspozita Ndërkombëtare e Mbrojtjes së Mjedisit Guangzhou dhe Konferenca e Inovacionit IE expo 2015" . Në 2016, "Ekspozita Ndërkombëtare e Mbrojtjes së Mjedisit Guangzhou dhe IE Expo Innovation Conference" u emërua zyrtarisht si "Expo IE Guangzhou" dhe u bë anëtare e familjes globale IFAT.

Suksesi i madh i IE expo Guangzhou

Suksesi i madh i IE expo Guangzhou jo vetëm mbështetet në potencialin e madh të tregut të mjedisit në jug të Kinës, por edhe në përvojën e gjerë të IE expo në përgjithësi. Si një spin-off i IE expo Kinë në Shangai, Edicioni Guangzhou përfiton nga një emër i fortë markë dhe burimet globale të Messe München si një organizator panairi i tregtisë.

Kategoritë produkt
 • 1. Uji dhe trajtimi i ujërave të zeza
 • Sistemet e ujit dhe kanalizimit
 • 3. Inxhinieria mekanike dhe inxhinieria e pajisjeve në menaxhimin e burimeve ujore
 • Projektet e ruajtjes së ujit
 • 5. Menaxhimi dhe riciklimi i mbeturinave
 • 6. Energjia dhe përdorimi i burimeve të mbeturinave
 • 7. Pastrimi dhe mirëmbajtja e rrugëve
 • 8. Pastrimi i tokës dhe tokës
 • 9. Kontrolli i ndotjes së ajrit, pastrimi i tymit dhe ventilimi
 • 10. Kontrollimi i zhurmës dhe dridhjes
 • 11. Shërbimet mjedisore
 • 12. Monitorimi dhe testimi i mjedisit
 • 13. Edukimi, kërkimi shkencor dhe transferimi i teknologjisë

Do të marrë pjesë
Gjithmonë Një Kënaqësi për të marrë pjesë në një ngjarje kaq të rëndësishme dhe ndërkombëtare

500 Figurë u larguan