Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi ndërkombëtar i tregtisë për Lavanderinë e Tekstileve, Kujdesin për Lëkurën, Teknologjinë dhe Pajisjet e Pastrimit (Texcare Azi)

From October 14, 2020 09:30 until October 16, 2020 18:00
+ 86 20 8327 6369 / 6389

Panairi ndërkombëtar i tregtisë për Lavanderinë e Tekstileve, Kujdesin për Lëkurën, Teknologjinë dhe Pajisjet e Pastrimit (Texcare Azi)

Mirë se vini në Texcare Asia & China Laundry Expo (TXCA & CLE)

Shfaqja e re TXCA & CLE, një panair ndërkombëtar tregtar për larje tekstili, kujdes lëkure, teknologji dhe pajisje pastrimi, do të mbahet në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitave të Shangait, Kinë.

TXCA & CLE pritet të tërheqë ekspozuesit 300 dhe një vizitorë të vlerësuar të 25,000 në 30,000 sqm pas organizimit të Shoqatës së Lavanderi të Kinës dhe Shoqatës së Makinave të Industrisë së Kinës së Lehtë, si dhe Messe Frankfurt (Shanghai) Co Ltd dhe Unifair Exhibition Service Co. njoftimi. Veprimtaria tre-ditore do të shërbejë si një platformë për aktorët e industrisë nga të gjithë zinxhirin e furnizimit të tekstilit për të eksploruar tregje të reja, për të zgjeruar gjurmët e tyre të biznesit dhe për të kapur mundësi si në Kinë dhe në të gjithë botën.

Arrijnë më shumë për tri ditë

Përveç gjetjes së zgjidhjeve më të fundit të teknologjisë për nevojat tuaja të larjes dhe pastrimit të thatë, Texcare Asia do të ofrojë një mundësi të paçmueshme për të rritur njohuritë tuaja në treg dhe për të mbajtur krah për krah trendet e industrisë. Programi i respektuar i panairit të panairit ju vë në qendër të industrisë së kujdesit të tekstilit. Pjesëmarrësit e konferencave, punëtorive dhe evenimenteve të rrjeteve të biznesit që mbahen së bashku me panairin do të fitojnë një pasqyrë unike në tregun larës të shpejtë të Kinës dhe në pastrimin e tharjes.

Maksimizo suksesin tuaj të tregtisë

Përfitoni nga shërbimet tona për të siguruar që investimi juaj i drejtë në treg është një sukses.
Sido që të jetë sigurimi i masave reklamuese mbështetëse, produkte standarde si p.sh. lidhjet elektrike dhe ujore, ne kemi zgjidhjet e duhura për të gjitha nevojat tuaja. Ne dhe partnerët tanë të shërbimit në vend do t'ju ndihmojnë me organizimin dhe ekzekutimin e pjesëmarrjes tuaj të drejtë në tregti.

TXCA & CLE është një ngjarje vjetore e industrisë

TXCA & CLE është një ngjarje e industrisë vjetore, për larje tekstili, kujdes lëkure, teknologji dhe pajisje pastrimi. Ngjarja kombinon Texcare Asia dhe China Laundry Expo për të siguruar njohuritë e nevojshme për kujdesin e tekstilit dhe gjithashtu një zinxhir lavanderi si një platformë e plotë, e cila tani ofron një zinxhir furnizimi më të madh dhe më shumë mundësi biznesi.

Do t'i ekspozojë vizitorët në zgjidhjet më të fundit teknologjike, do të ofrojë mundësinë për të njohur më mirë tregun dhe për t'u njohur me të gjitha trendet e reja të industrisë. Vizitorët gjithashtu do të jenë në gjendje të marrin pjesë në ngjarje të njëpasnjëshme me garat e aftësive, konferencat dhe takimet e komunikimit teknik industrial, në mënyrë që të ndihmojnë më tej biznesin dhe tregtinë e tyre.

TXCA & CLE nga numrat:
 • Vizitorët e 21925
 • Ekspozuesit 229
 • 30000 metra katrorë të hapësirës expo
Produktet kryesore që do të prezantohen në shfaqjen tregtare:

Një zinxhir i tërë furnizimi, i cili përfshin produktet për:

 • Larje
 • Pastrim kimik
 • ngjyrosje
 • larës
 • Kujdes lëkure

Gjithashtu produktet dhe shërbimet:

 • Kimikatet dezinfektuese
 • Qiraja e tekstilit
 • Zgjidhje digjitale dhe të tjera
TXCA & CLE - vizitorë dhe ata të angazhuar në fushat e:
 • Kompanitë, dyqanet dhe impiantet e larjeve
 • Dyqanet e kujdesit për lëkurë dhe këpucë
 • Hotelet dhe institucionet hoteliere
 • Spitalet dhe shtëpitë e pleqve
 • Drejtoritë hekurudhore dhe ato ajrore
 • Përfaqësuesit e Qeverisë
 • Menaxhimi i pronave, kompanitë e pastrimit të shtëpive dhe ato të pastrimit dhe institucionet tjera me kërkesa për shërbime të pastrimit ose pastrimit
 • Makineri, pajisje dhe prodhues të pajisjeve dhe shpërndarësit
 • Kimikatet dhe materialet e konsumit
 • Mbrojtja e energjisë dhe mbrojtja e mjedisit
 • Zgjidhje digjitale dhe inteligjente
 • Makinat e kujdesit lëkure, veglat, materialet e konsumit dhe produktet
 • Pastrimi i makinerive, mjeteve dhe kimikateve
 • Shërbimet me qira
 • Shërbime të tjera të lidhura

Shkuarja

 • Gravatar

  qbibi

500 Figurë u larguan